Zegarki, które wzorowano na historycznym, rządowym samochodzie "Limousine". Wysokiej jakości czasomierze wykonane ze stali klasy A, występujące w wersji stalowej oraz czarnej lub złotej, powlekane powłoką PVD, co zapewnia wysoką odporność na ścieranie. Zegarki Vostok Europe Gaz 14 Limousine posiadają autorefleksyjne szkiełko, dzięki czemu tarcze są czytelne nawet w pełnym słońcu.

czytaj dalej

Zegarki Vostok Europe Gaz 14 Limousine

(2)

Popularność
  1. Nóż Böker Plus w prezencie!
    Bestseller
  2. Festiwal Okazji: etui Beco GRATIS
Popularność

Przepuszcza nawet 97% energii świetlnej. Zegarki z prezentowanej tu kolekcji Vostok Europe Gaz 14 Limousine to czasomierze o wyjątkowej stylistyce. Nazwa nie jest tu przypadkowa, bowiem marka VE każdą serię swoich zegarków dedykuje ważnym dokonaniom technicznym. Zgodnie z tą ideą Vostok Gaz 14 Limousine to zegarki, które wzorowano na historycznym już, rządowym samochodzie "Limousine". Taka inspiracja wpłynęła nie tylko na stronę stylistyczną prezentowanych tu czasomierzy, ale również na praktyczne cechy, które można przyrównać do komfortu właściwego dla ekskluzywnej limuzyny.

Elegancja i funkcjonalność zegarków Vostok Europe Gaz 14 Limousine

Eleganckie i stylowe zegarki Vostok Europe Gaz 14 Limousine zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów. Co więcej, każdy element został starannie i estetycznie wykończony. Tym też sposobem w produkcji tych ekskluzywnych czasomierzy wykorzystano doskonałą jakościowo stal klasy A. Zegarki dostępne są w wersji stalowej oraz czarnej lub złotej, a dodatkowo powleczone zostały powłoką PVD, która zapewnia elegancki wygląd. Co więcej, zegarki Vostok Europe Gaz 14 Limousine posiadają praktyczne autorefleksyjne szkiełko, które dzięki tej właściwości nie oddaje refleksów, a więc nie odbija światła - przepuszcza nawet 97% energii świetlnej. Taka przepuszczalność sprawia, że można wygodnie odczytać godzinę na zegarku w każdych warunkach, nawet na największym słońcu – zupełnie jak w komfortowej limuzynie, która jest wyposażona w szyby z antyrefleksem.

Zaskakujący design Vostok Europe Gaz 14 Limousine

Kolekcja zegarków Vostok Europe Gaz 14 Limousine składa się z aż dziesięciu wyjątkowych i inspirujących modeli, a każdy z nich – zgodnie z ideą producenta – łączy w sobie design o charakterze klasycznym i ponadczasowym, doskonale sprawdzającym się od kilkudziesięciu lat, z tym, co nowoczesne i oryginalne. W tej kolekcji każdy mężczyzna pragnący wyrazić siebie z pewnością znajdzie czasomierz na miarę swoich potrzeb. Każdy model został wyposażony w praktyczny datownik wskazujący aktualny dzień miesiąca, a niektóre z nich posiadają również praktyczne chronografy, sekundniki, minutniki i podobne dodatki umieszczone na cyferblacie, które wyglądają niczym prawdziwa deska rozdzielcza limuzyny. Warto przy tym dodać, że zegarki charakteryzują się precyzją i dokładnością nawet do 1/20 sekundy.

Wysoka jakość zegarka Vostok Europe Gaz 14 Limusine

Prezentowane tu czasomierze zostały wyposażone w wysokiej jakości mechanizmy, charakteryzujące się niezawodną pracą. Klienci mają do wyboru mechanizmy automatyczne, które samoistnie napędzają wskazówki (bez potrzeby użycia baterii czy regularnego nakręcania) lub też mechanizmy kwarcowe, a więc wykorzystujące jako źródło zasilania baterię. Dzięki temu każdy może wybrać sobie taki rodzaj zegarka, który najbardziej będzie spełniał jego oczekiwania. Elegancja i niepowtarzalny urok zegarków Vostok Europe Gaz 14 Limousine sprawiają, że czasomierze te są doskonałym pomysłem na niebanalny prezent dla każdego mężczyzny. Do zegarków dołączane jest firmowe pudełko oraz certyfikat autentyczności.