Marka Vostok Europe pochodzi ze wschodniej Europy – to owoc litewskiej myśli konstruktorskiej. Taka działalność musiała zaowocować czymś niezwykłym, stąd wyjątkowe wzory i możliwości tych zegarków. Nie dziwi też fakt, że wiele z nich stało się w naszym sklepie bestsellerami.

czytaj dalej

Zegarki Vostok Europe Bestsellery

(16)

Popularność
 1. Bestseller
 2. Bestseller
 3. Bestseller
 4. LIMITED EDITION
  Bestseller
 5. Bestseller
 6. Bestseller
 7. Bestseller
 8. Bestseller
 9. Bestseller
 10. Bestseller
 11. Bestseller
 12. Bestseller
 13. Bestseller
 14. TYLKO U NAS-LIMITED EDITION
  Bestseller-9%
 15. LIMITED EDITION
  Bestseller
 16. Bestseller
Popularność

Wybierz zegarki Vostok Europe, jeśli poszukujesz wyjątkowej precyzji w doskonałym opakowaniu. Zobacz już teraz, jakich wyborów dokonało wielu naszych klientów i przekonaj się, że nie pomylili się, a marka Vostok Europe należy do czołówki zegarków dla ludzi o ekstremalnych zainteresowaniach!

Najlepsze serie zegarków Vostok Europe

Do nich zaliczać się będzie z pewnością model Vostok Europe Lunokhod 2. Jest to jeden ze sztandarowych zegarków marki Vostok, który stał się towarzyszem tysięcy mężczyzn na całym świecie. Dzięki bardzo wysokiemu poziomowi wodoszczelności (wynoszącemu aż 300 metrów) pozwala na długotrwałe zanurzenia na dużych głębokościach, a dodatkowo wzmocniona koperta chroni przed uszkodzeniami. Warto jeszcze wspomnieć o dokręcanej koronce i zaworze helowym – pierwsza ma za zadanie chronić zegarek przed wniknięciem wody do środka, drugi – zabezpieczyć przed negatywnym działaniem ciśnienia atmosferycznego. Po przekroczeniu krytycznej bariery zawór helowy sam się otwiera, wyrównując ciśnienie w zegarku, co chroni przed uszkodzeniem mechanizmu. W dodatku żółty kolor, przykuwający uwagę, sprawi, że każdy pozna Cię jako znawcę sprzętu dla wyczynowców oraz osobę, której nieobce są sporty ekstremalne, takie jak nurkowanie głębinowe czy przeszukiwanie podwodnych jaskiń.

Zegarek Vostok Europe – wybór ludzi aktywnych

Dla osób, które preferują inne rodzaje aktywności, marka Vostok Europe zaprojektowała model Vostok Europe Energia Rocket, wyposażony w funkcjonalny mechanizm automatyczny. Jest to doskonały zegarek dla każdego, kto o dziesiątej nurkuje na dużych głębokościach, a o dwunastej ma spotkanie biznesowe. To estetyczne połączenie elegancji i sportowego przygotowania do ekstremalnych wypraw – zegarek jest bardzo odporny dzięki wytrzymałej kopercie i utwardzanemu mineralnemu szkiełku, zaś elegancję gwarantuje estetycznie wykonana tarcza o klasycznym wyglądzie i skórzany pasek, nawiązujący do najbardziej tradycyjnych zegarków. W sam raz dla miłośnika adrenaliny, który na co dzień zajmuje wysokie stanowisko.

Styl i elegancja? To możliwe nawet w zegarkach Vostok!

Osoby wybierające jednak drogę elegancji, która ma łączyć się z funkcjonalnością, decydowały się bardzo często na model Vostok Europe Gaz-14 Limousine Grand Chrono. Kolekcja Gaz-14 Limousine należy do najbardziej eleganckich wśród wszystkich modeli Vostok Europe, inspirowanych popularnym luksusowym autem. Dzięki zmniejszeniu rozmiarów koperty stały się lepiej dopasowane do komponowania się ze strojami formalnymi, zaś analogowy, elegancki i nowoczesny wygląd zegarek otrzymuje dzięki umiejętnemu osadzeniu chronografów i doborze kolorystyki.