Zegarki poświęcone słynnej wyprawie „North Pole-1”. Była to pierwsza stacja badawcza przeznaczona do badań polarnych. Zegarki Vostok Europe Expedition 2 zostały zaprojektowane tak, by sprostać ciężkim warunkom, jakie panują na biegunie północnym.

czytaj dalej

Zegarki Vostok Europe Expediton

(21)

Popularność
  1. Bestseller
  2. LIMITED EDITION
    Bestseller
  3. Bestseller
  4. Bestseller
  5. LIMITED EDITION
  6. PASEK GRATIS
  7. PASEK GRATIS
Popularność

Modele tej serii posiadają kopertę wykonaną ze stali nierdzewnej wysokiej jakości ze średnicą 47 mm oraz klasą wodoszczelności WR 200, dzięki czemu zegarek jest odporny na szok termiczny.  Dodatkowo w tej kolekcji występuje seria zegarków, poświecono litewskiemu mistrzowi świata w akrobacjach powietrznych Jurgisowi Kairys.

Zaawansowanie technologiczne w zegarkach Vostok Europe Expedition 2

Wszystkie serie zegarków marki Vostok Europe nawiązują do najważniejszych odkryć oraz dokonań technicznych na świecie. Nie inaczej jest z prezentowaną tu kolekcją Vostok Europe Expedition 2, która została poświęcona słynnej wyprawie  North Pole-1. Była to pierwsza stacja badawcza przeznaczona do badań polarnych. Idąc za ideą wykorzystanej nazwy, zegarki Vostok Europe Expedition 2 zostały zaprojektowane tak, by sprostać ciężkim warunkom, jakie panują na biegunie północnym, a więc przede wszystkim wyjątkowo mroźnym temperaturom oraz intensywnym opadom śniegu. Oczywiście modele tu prezentowane mogą być wykorzystywane nie tylko na biegunie północnym – są one dedykowane przede wszystkim osobom aktywnym, które chcą mieć zegarek sprawdzający się w każdych, nawet w najtrudniejszych i ekstremalnych warunkach pogodowych. Mówiąc o oferowanej tu kolekcji zegarków Vostok Europe, nie sposób nie wspomnieć o tym, że występuje tu dodatkowo interesująca seria zegarków, które poświecono litewskiemu mistrzowi świata w akrobacjach powietrznych, Jurgisowi Kairysowi.

Vostok Europe Expedition 2 - najwyższa jakość materiałów

Modele z serii Vostok Europe Expedition 2 wyróżniają się zastosowaniem wyjątkowo mocnych i wytrzymałych materiałów. Posiadają kopertę wykonaną ze stali nierdzewnej, której średnica wynosi 47 mm. Paski są tu dostępne w dwóch wariantach – przeważają modele wykorzystujące skórę naturalną, ale są też egzemplarze z bransoletą wykonaną ze stali szlachetnej. Szkiełka umieszczone w tych modelach są natomiast mineralne i do tego dodatkowo utwardzane, co jeszcze bardziej zwiększa ich odporność na ewentualne uszkodzenia, takie jak pęknięcie czy zarysowanie. Klasa wodoszczelności tych zegarków to WR 200, co oznacza, że z danym zegarkiem można nie tylko pływać, ale też nurkować bez akwalungu.

Styl i wytrzymałość zegarków Vostok Europe Expedition 2

Zegarki z kolekcji Expedition 2 wyróżniają się nie tylko doskonałą jakością, ale również estetycznym i dość oryginalnym designem. Bogata stylistyka tej serii sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie – to połączenie nowoczesnych trendów wykorzystujących wyraziste, jaskrawe kolory z tradycyjnymi rozwiązaniami, charakteryzującymi się uniwersalnością oraz ponadczasowym wyglądem. Tym sposobem możemy tu zauważyć zarówno modele wyróżniające się pomarańczową tarczą lub jaskrawymi akcentami na skórzanym pasku, z kolei osoby preferujące ponadczasową klasykę mogą zdecydować się na wariant spokojny, w całości wykonany ze stali szlachetnej i utrzymany w kolorze srebrnym lub też na model z klasycznym brązowym paskiem oraz spokojną białą tarczą. Każdy model kolekcji Expedition 2 posiada cyferblat z dużymi i wyraźnymi indeksami oraz cyframi arabskimi oznaczającymi trzy główne godziny.

Dla kogo zegarek Vostok Europe Expedition 2?

Męskie zegarki Vostok Europe Expedition 2 to propozycja przede wszystkim dla osób aktywnych, ale z pewnością – choćby ze względu na swoje walory wizualne – zachwycą one  także innych miłośników czasomierzy o stylistyce sportowej. Z kolei różnorodność modeli sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie – bez względu na wiek.