Vostok Europe to bezkompromisowa marka, która tworzy modele najwyższej jakości. Nic więc dziwnego, że ma wiernych klientów na całym świecie. Doceniają oni jej najwyższą jakość oraz ciekawy design, który doceni każdy miłośnik sztuki zegarmistrzowskiej. Czym marka może nas zaskoczyć w serii Energia?

czytaj dalej

Zegarki Vostok Europe Energia

(23)

Popularność
 1. Nóż Böker Plus w prezencie!
 2. Nóż Böker Plus w prezencie!
  Zegarek męski Vostok Europe Energia Rocket Zegarek męski Vostok Europe Energia Rocket
  Darmowa dostawa 24h
  4 410,00 zł

  Vostok Europe Energia Automatic YN84-575A538

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24h
 3. Bestseller
 4. Bestseller
 5. 2 PASKI GRATIS
 6. 2 PASKI GRATIS
Popularność

Vostok Europe to marka z bogatą tradycją, która tworzy modele z duszą. Są one często inspirowane przełomowymi dokonaniami ludzi, w tym podboju kosmosu. Vostok Europe Energia to właśnie hołd dla naukowców, którzy tworzyli rakiety wyniesione w przestrzeń kosmiczną. Już teraz poznaj tę wyjątkową serię!

Vostok Europe - hołd dla historii podboju kosmosu

Kolekcja Vostok Europe Energia to linia, której nazwa nawiązuje do jednej z najpotężniejszych rakiet kosmicznych w historii. Przez dekady inspirowała ona naukowców, a ze względu na swoją moc i innowacyjność, służyła inżynierom z całego świata. Precyzyjne i niezawodne jak słynna rakieta są też zegarki. To właśnie te dokonania człowieka spowodowały, że marka stworzyła te wyjątkowe modele!

Zegarek dla prawdziwego twardziela - Vostok Europe Energia

Charakterystyczne, dość odważne wzornictwo, w którym dominują futurystyczne akcenty kojarzące się z kosmosem to cecha odróżniająca urządzenia Vostok Europe Energia na tle innych. Punktem wyjścia w produkcji zegarków tej marki to masywna koperta, którą wykonano ze stali szlachetnej najwyższej jakości. Są one połączone z paskami uszytymi ze skóry naturalnej, która gwarantuje niezmiennie dobry wygląd produktów. Ciekawie zaprojektowane tarcze wskazówkowe z nowocześnie zaznaczonymi indeksami to sprytne rozwiązanie, które całości dodaje wizualnej lekkości.

Oficjalny Sprzedawca Vostok Europe Energia - Autoryzowany Sklep – Dystrybutor

Zegarownia.pl to autoryzowany sprzedawca marki Vostok Europe Energia. Wszystkie zegarki pochodzą z oficjalnej dystrybucji. Zapraszamy do zakupu w sklepie stacjonarnym i internetowym. Gwarantujemy szybką wysyłkę.