Pierwsze zegarki firmy Vostok Europe, które zostały zaprojektowane zgodnie z wytycznymi dla zegarków przeznaczonych do nurkowania na dużych głębokościach. Każdy detal został zaprojektowany tak, by pozytywnie spełnić wymagania stawiane zegarkom nurkowym odpowiadając jednocześnie normom ISO 2281.

czytaj dalej

Zegarki Vostok Europe Anchar

(10)

Popularność
 1. Nóż Böker Plus w prezencie!
 2. Nóż Böker Plus w prezencie!
 3. Nóż Böker Plus w prezencie!
  -15%
  Zegarek męski Vostok Europe Anchar Chronograph Limited Edition Zegarek męski Vostok Europe Anchar Chronograph Limited Edition
  Darmowa dostawa 24h
  3 120,00 zł 2 652,00 zł

  Vostok Europe Anchar Chronograph Limited Edition 6S21-510C582

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24h
 4. 2 PASKI GRATIS
 5. Nóż Böker Plus w prezencie!
  Bestseller
 6. Nóż Böker Plus w prezencie!
 7. Nóż Böker Plus w prezencie!
 8. LIMITED EDITION
 9. 2 PASKI GRATIS
 10. 2 PASKI GRATIS
Popularność

Pewna partia tej serii przeszła też testy podwodne, które wykonane zostały przez płetwonurków z armii NATO oraz archeologów z Greckiego Instytutu Podwodnej Archeologii.  Kolekcja zegarków Vostok Europe Anchar charakteryzuje się interesującym i oryginalnym designem sportowym. Wyróżnić można tu aż jedenaście unikalnych modeli, które – tak jak wszystkie inne produkty tej marki – są ręcznie składane oraz limitowane. Ta seria – Anchar – została zaprojektowana z myślą o potrzebach nurków – a ci wymagają od swoich zegarków wyjątkowej wodoszczelności, łatwej kontroli czasu nawet w największych wodnych ciemnościach oraz materiałów, które jakościowo poradzą sobie z trudnymi warunkami panującymi pod wodą.

Wieloletnia tradycja tworzenia zegarków Vostok Europe Anchar

Warto zaznaczyć, że prezentowane w tej kategorii zegarki Vostok Europe to pierwsze czasomierze w kilkudziesięcioletniej tradycji tej firmy, które zostały zaprojektowane zgodnie z wytycznymi dla zegarków przeznaczonych do nurkowania na dużych głębokościach. Każdy detal został zaprojektowany tak, by pozytywnie spełnić wymagania stawiane zegarkom nurkowym, odpowiadając jednocześnie normom ISO 2281. Pewna partia tej serii przeszła też testy podwodne, które wykonane zostały przez płetwonurków z armii NATO oraz archeologów z Greckiego Instytutu Podwodnej Archeologii.

Najlepsza jakość wykonania w Vostok Europe Anchar

O wysokiej jakości zegarków Vostok Europe Anchar świadczą również wykorzystane materiały, które są odporne na uszkodzenia, a przede wszystkim na działanie wody, w tym morskiej. Paski tych zegarków dostępne są w wersji skórzanej oraz gumowej, koperty zaś – w zależności od modelu – mogą być wykonane ze stali szlachetnej, a nawet z wyjątkowo mocnego oraz odpornego na uszkodzenia tytanu. Szkiełka są natomiast mineralne, ale dodatkowo utwardzane. Warto wspomnieć, że do niektórych modeli są nawet dodane paski zapasowe oraz elementy potrzebne do tego, by móc samodzielnie wymienić uszkodzony pasek na nowy. Wszystko to jest niewątpliwą gwarancją najwyższej jakości, precyzji działania oraz niezawodności nawet w najtrudniejszych warunkach podwodnych. O wysokiej jakości zegarków Vostok Europe Anchar oraz o ich wodnym charakterze może świadczyć także sama nazwa kolekcji, która nawiązuje do najszybszej łodzi podwodnej; jej prędkość wynosiła ponad 82 km i mimo że miało to miejsce w 1970 roki, rekord ten nigdy jeszcze nie został pokonany.

Vostok Europe Anchar do każdego outfitu

W zegarkach Vostok Europe Anchar wyjątkowa jest nie tylko jakość, ale również sportowa stylistyka. Poszczególne modele wyróżniają się ciekawą i wyrazistą kolorystyką – w każdym modelu w różnym stopniu znajdują się elementy żywe, jaskrawe i wyróżniające się, np. pomarańczowe, białe, żółte, zielone lub czerwone. Mogą to być paski, tarcze, wskazówki czy też koronka koperty lub jej fragmenty.

Jakie funkcje znajdziemy w zegarkach Vostok Europe Anchar?

Wśród opcji, jakie posiadają modele czasomierzy znajdujących się w prezentowanej tu kolekcji, należy wymienić zaawansowany chronograf oraz praktyczny datownik wskazujący dni miesiąca. Modele z tej kolekcji zostały wyposażone także w tarczę wykonaną w technologii Tritium illumination, która zapewnia praktyczne i odpowiednio mocne nawet podczas nurkowania podświetlenie cyferblatu.

Zegarki Vostok Europe Anchar to propozycja nie tylko dla nurków, ale i dla wszystkich osób aktywnych, ceniących sobie najwyższe standardy i oryginalny design.