Wysokiej jakości zegarki inspirowane Soviet Techno Design, w których wykorzystano kombinację najnowszych technologii.  Do stworzenia tej linii natchnieniem posłużył największy pojazd jaki kiedykolwiek zbudowano Caspian Sea Monster. W zegarkach Vostok Europe Ekranoplan wykorzystano automatycznie i japońskie kwarcowe mechanizmy, zamknięte w kopertach wykonanych z wysokiej jakości stali szlachetnej.

czytaj dalej

Zegarki Vostok Europe Ekranoplan

(1)

Popularność
  1. Odlotowe outletowe⚡
Popularność

Każda kolekcja zegarków rosyjskiej marki Vostok Europe powstaje na podobieństwo wielkich dokonań technologicznych. Producent nawiązuje przeważnie do niezwykłych pojazdów oraz budowli. W przypadku kolekcji wysokiej jakości zegarków Ekranoplan, inspirowanych dodatkowo stylowym nurtem „Soviet Techno Design”, wykorzystano jako źródło natchnienia największy pojazd, jaki kiedykolwiek zbudowano, czyli słynny na całym świecie wojskowy samolot transportowy Caspian Sea Monster, który mimo swoich wyjątkowych gabarytów potrafił poruszać się praktycznie po powierzchni morza – pozwalał na to efekt poduszki powietrznej. Taka inspiracja po prostu musi sprawić, że w prezentowanych tu czasomierzach wykorzystano kombinację najnowszych technologii, a końcowy efekt wizualny jest po prostu niepowtarzalny i imponujący.

Co tworzy zegarek Vostok Europe Ekranoplan?

zegarkach Vostok Europe Ekranoplan wykorzystano najlepsze i niezawodne mechanizmy automatyczne oraz kwarcowe produkcji japońskiej, które zamknięto w kopertach wykonanych z wysokiej jakości stali szlachetnej. Większość dostępnych tu modeli posiada pasek z wysokogatunkowej skóry naturalnej, z kolei miłośnicy nurkowania, którzy nie chcą rozstawać się ze swoim czasomierzem, mogą wybrać model nie tylko o wysokiej wodoszczelności (do 200 m głębokości), ale też wyposażony w wytrzymały, odporny na działanie wody oraz wygodny i elastyczny pasek z tworzywa sztucznego. Zegarki posiadają ponadto odporne na pęknięcia szkiełka mineralne. W niektórych modelach koperta ze stali szlachetnej została pokryta dodatkowo specjalną powłoką PVD, która nadaje powierzchni nie tylko bardziej efektowny i elegancki wygląd, ale też zwiększoną odporność na ścieranie i zarysowania.

Zegarki Europe Ekranoplan dla każdego twardziela

To, co w szczególny sposób wyróżnia czasomierze z kolekcji Vostok Europe Ekranoplan, to ich strona stylistyczna. Seria składa się z aż dziesięciu wyjątkowych modeli, wśród których każdy miłośnik oryginalnych i stylowych gadżetów z pewnością znajdzie produkt dla siebie. Zegarki  dostępne są w wersjach z czarnymi, brązowymi, a nawet niebieskimi paskami. Czasomierze zostały wyposażone w funkcjonalny i precyzyjny chronograf, a ponadto posiadają praktyczne datowniki wskazujące aktualny dzień miesiąca. Ciekawą opcją może też okazać się dostępna w wybranych modelach opcja przeszklonego denka, która sprawia, że użytkownik może na własne oczy obserwować pracę mechanizmu swojego zegarka.  Zegarki Vostock Europe z kolekcji Ekranoplan zostały stworzone w myśl idei, że należy łączyć tradycyjne i cenione od lat cechy stylistyczne z rozwiązaniami nowoczesnymi. Takie zestawienie sprawia, że charakter prezentowanych tu czasomierzy jest elegancki, wyjątkowy i niepowtarzalny, a jednocześnie ponadczasowy i trafiający w gusta mężczyzn w każdym wieku. Zegarki z serii Ekranoplan z pewnością okażą się także trafionym prezentem. Są objęte dwuletnią gwarancją oraz zapakowane w praktyczne pudełeczko firmowe. Klient wraz z produktem otrzymuje certyfikat poświadczający oryginalność zegarka Vostok Europe.