Rotomaty i pudełka Leanschi - zegarkowe akcesoria premium

Leanschi

Rotomaty i pudełka Leanschi - zegarkowe akcesoria premium

Robert Sternicki

Lubi luksusowe zegarki, ubóstwia automaty i kolekcjonuje je pasjami. Jednocześnie uważnie śledzi wszelkie nowinki i wydarzenia ze świata zegarków. Prywatnie namiętnie pływa i podróżuje po różnych zakątkach świata.

12 października 2022

Zegarki to nie wszystko, co prawdziwy kolekcjoner i użytkownik powinien mieć w swojej kolekcji. Jeśli starasz się o nie dbać, to najpewniej wiesz, że samo ich czyszczenie czy kontrole jakości u zegarmistrza nie wystarczą. Tak samo, jak te czynności, równie ważne jest zadbanie o ogólny wygląd i świetną prezencję, czyli m.in.: odpowiednie zakonserwowanie, przechowywanie i zabezpieczenie, zarówno trzymając zegarki w domu, jak i transportując je w czasie podróży. Poznaj markę, która wychodzi tym konkretnym potrzebom właścicieli zegarków naprzeciw i tworzy najlepsze produkty użytkowe premium.

 

Leanschi – nowoczesna klasa premium akcesoriów zegarkowych

Marka Leanschi, bo o niej właśnie mowa, to niewielka firma zajmująca się sprzedażą detaliczną, marketingiem, a przede wszystkim produkująca dobrej jakości, luksusowe akcesoria do zegarków w przystępnych cenach np. ekskluzywne rotomaty, prestiżowe pudełka na zegarki czy praktyczne etui podróżne. Wielkie aspiracje członków zespołu założycielskiego, ambicje do stworzenia nowego, autentycznego i funkcjonalnego sprzętu, a także marzenia o projektowaniu pięknych i wyrafinowanych produktów użytecznych, doprowadziły pod koniec 2015 roku do opracowania szczegółowego biznesplanu nowej działalności. Po 2 latach (koniec 2017 roku) prac współzałożycieli, zdobywaniu partnerów dystrybucyjnych i biznesowych, nastąpił przełom. W branży zegarmistrzowskiej i na rynku zagościła nowa marka – LEANSCHI & Partners Ltd, którą oficjalnie zarejestrowano w Wiedniu w Austrii.

 

Marka Leanschi - akcesoria premium do zegarków

 

Pudełka i rotomaty Leanschi – jaki najlepszy produkt wybrać?

Rotomaty i pudełka Leanschi zostały zaprojektowane tak, aby zaspokoiły wysokie wymagania kolekcjonerów zegarków. Każdy z produktów to propozycja dla osób, które pragną utrzymać porządek w swojej zegarkowej kolekcji, a także zapewnić jej bezpieczeństwo i precyzję chodu. Wyrafinowany i ponadczasowy design tych akcesoriów gwarantuje praktyczność oraz łatwe korzystanie z danego sprzętu. Leanschi to luksus i nienaganność stylu, ale przede wszystkim solidne wykonanie i trwałość na długie lata. Jakość premium potwierdza częściowa ręczna produkcja powierzona najlepszym specjalistom stosującym zarówno najnowocześniejsze technologie, jak i tradycyjne techniki rzemieślnicze.

 

Marka Leanschi - akcesoria premium do zegarków

 

Rotomat Leanschi Brown and Ivory dla początkujących kolekcjonerów

W ofercie marki Leanschi znajdują się m.in. rotomaty premium, których zadaniem jest zapewnienie dłuższej żywotności zegarków i ich mechanizmom automatycznym. To również gwarancja wydajniejszej i lepszej pracy jego chodu. Na uwagę zasługuje jeden z wielu produktów wiedeńskiej firmy, a mianowicie rotomat Leanschi Brown and Ivory WS01-IVO2 z miejscem na jeden zegarek. To głównie propozycja dla osób, które mają jeszcze niewielką kolekcję i dopiero zaczynają ją poszerzać. Ten wysokogatunkowy sprzęt wykonano z drewna MDF i wstawek z eko skóry. Klasyczny styl vintage podkreśla kolorystyczne zestawienie matowego brązu z odcieniem kości słoniowej. Model jest wyposażony w 3 tryby nakręcania – w prawo, w lewo oraz naprzemiennie, możliwość wyboru dziennej liczby obrotów (650-1950) do 15 różnych kombinacji oraz zintegrowane programy „BOOST” dla zegarków z całkowicie wyczerpaną rezerwą chodu oraz „SLEEP”. Dodatkowo Leanschi WS01-IVO2 to łatwość działania, ponieważ może być zasilany na baterie bądź ładowany zasilaczem sieciowym A/C.

 

Rotomat Leanschi Brown and Ivory WS01-IVO2

 

Rotomat Leanschi Black – zadbaj o precyzję zegarków automatycznych

Kolekcjoner automatycznych zegarków z pewnością powinien zainwestować w praktyczny ekskluzywny rotomat Leanschi Black WM04-BLAK, który ułatwi szybkie nakręcenie czterech modeli jednocześnie. Nowoczesny i sportowy design wyróżnia się drewnianym wykonaniem obitym w całości czarną wegańską skórą oraz pomarańczowymi akcentami. Łatwość i szybkość ustawiania programów gwarantuje wyświetlacz LCD w górnej części urządzenia. Leanschi WM04-BLAK to bezpieczeństwo przechowywania zegarków i dbania o utrzymanie precyzyjnego chodu ich mechanicznych mechanizmów. Z tego też względu każdy użytkownik ma możliwość: wybrania jednego z trzech trybów nakręcania (prawo, lewo oraz naprzemiennie), ustawienia dziennej liczby obrotów (650, 750, 850, 1000 lub 1950), a także skorzystania ze zintegrowanych funkcji „SLEEP” i „12. godziny”, czyli 12 godzin pracy, 12 godzin przerwy podczas snu. Zaletą jest również ekologiczne oświetlenie LED, które w dowolnym momencie można wyłączyć.

 

Rotomat Leanschi Black WM04-BLAK

 

Etui Leanschi Chocolate Brown – zabierz w podróż swój ulubiony zegarek

Pudełka i etui na zegarki to praktyczne akcesoria zaprojektowane z myślą o osobach pragnących zorganizować swoją przestrzeń kolekcjonerską i zadbać w niej o odpowiedni porządek na co dzień i w czasie podróży. Etui Leanschi Chocolate Brown UPO1-CHOC jest eleganckim modelem premium wpisującym się w aktualne trendy zegarkowe i nie tylko. Zewnętrzna część to wysokiej jakości brązowa skóra wegańska z beżowymi przeszyciami, a środek wyściełany jest delikatną tkaniną flok, czyli wytrzymałym materiałem welurowym. Etui zamykane jest na suwak i ma miejsce na jeden zegarek, długopisy, a także karty kredytowe. W zależności od potrzeb może stać się zgrabnym podróżnym etui bądź eleganckim portfelem.

 

Etui Leanschi Chocolate Brown UPO1-CHOC

 

Leanschi – akcesoria premium dostępne w Polsce!

Akcesoria do zegarków Leanschi to klasa, luksus najlepsze wykonanie dostępne za atrakcyjną cenę. Rotomaty i pudełka Leanschi premium uporządkują i wprowadzą ład do twojej kolekcji zegarków. Wybierz dla siebie produkt, który zapewni dłuższą żywotność, bezpieczeństwo i precyzję twojego zegarka. Koniecznie odwiedź nasz sklep internetowy i poznaj wciąż poszerzającą się ofertę rotomatów do zegarków, pudełek i etui od marki Leanschi.


Robert Sternicki

Lubi luksusowe zegarki, ubóstwia automaty i kolekcjonuje je pasjami. Jednocześnie uważnie śledzi wszelkie nowinki i wydarzenia ze świata zegarków. Prywatnie namiętnie pływa i podróżuje po różnych zakątkach świata.