Autoryzowany sklep z zegarkami - Zegarownia.pl
Facebook

ZEGAREK SUUNTO AMBIT 3 PEAK SAPPHIRE GPS + HR

Kod produktu: SS020673000

Cena detaliczna: 2 550,00 zł

Oszczędź 951 zł (rabat 37%)

Nasza cena: 1 599,00 zł

Dostępność w magazynie.
Wysyłamy w ciągu 24h.

Darmowa dostawa kurierem Darmowy zwrot kurierem przez 100 dni 100% oryginalności
Gwarancja najniższej ceny

Oblicz wysokość raty

ZEGAREK SUUNTO AMBIT 3 PEAK SAPPHIRE GPS + HR SS020673000

Przesuń kursor na zdjęcie, aby zobaczyć zbliżenie zegarka.

Opis produktu

Zegarek sportowy Suunto Ambit 3 PEAK SAPPHIRE GPS + HR SS020673000 to kolejna odsłona kultowego już zegarka outdoorowego, używanego przez profesjonalistów oraz amatorów na całym świecie. Ponieważ czasomierz jest już dobrze znany szerszej publiczności, na początku tego opisu skupimy się na nowych funkcjach, jakie prezentuje w porównaniu do Suunto Ambit i Ambit 2 a na końcu opiszemy wszelkie funkcje jakie posiada ten wspaniały sprzęt.Ambit 3

Po pierwsze używając aplikacji Suunto Movescount App w swoim smartfonie możesz na bieżąco obserwować na wyświetlaczu zegarku połączenia przychodzące, SMS i pojawiające się informacje ‘push ‘ np. z Facebook. Od dziś nie musisz przerywać swojego treningu, aby zobaczyć kto do Ciebie dzwoni.

Po drugie, Ambit 3 Peak i Ambit 3 Sport można połączyć ze swoim smarftonem przy użyciu aplikacji Movescount. Dzięki temu, z poziomu telefonu możemy zmieniać ustawienia zegarka, dostosowywać tryby sportowe czy sprawdzać ustawienia oraz odczyty GPSu. Dodatkowo za pomocą telefonu będzie można zmienić generalne ustawienia zegarka takie jak np. dźwięki, język menu, czy format wyświetlanej godziny. Dzięki aplikacji Suunto Movescount App będzie można monitorować postępy w treningu na ekranie swojego smartfona.

Absolutna nowość to "Stwórz film Suunto". "Suunto Movie" to aplikacji dzięki, której na mapie 3D można wizualizować przebytą trasę z zaznaczeniem najważniejszych parametrów. Dodatkowo w bardzo prosty sposób, do konkretnych punktów na trasie można dodać zdjęcia, tworząc tym samym szybką historię swojej wycieczki. Teraz wystarczy podzielić się przygodą ze znajomymi za pomocą social mediów.

Suunto Ambit 3 

Teraz możesz zrobić zdjęcie i pokazać od razu realną wysokość, przebyty dystans, aktualną prędkość oraz inne ważne detale ze swojej podróży. Dzięki Ambitowi 3, możesz podzielić się swoimi osiągnięciami od razu ze swoimi znajomymi za pomocą Twojego ulubionego portalu społecznościowego.

Dzięki połączeniu zegarka z telefonem można na bieżące aktualizować dane o swojej aktywności na portalu Movescount.com. Takie rozwiązanie pozwala zapomnieć o konieczności podłączania zegarka do komputera, celem wgrania treningu na portal Suunto oraz daje możliwość szybkiego dzielenia się ze znajomymi swoimi osiągnięciami, z dowolnego miejsca na ziemi !

Zegarek obecnie łączy się z produktami firmy Apple (od iPhona 4s ) natomiast pod koniec roku ma wyjść również aplikacja na system Android.

Jaka jest różnica pomiędzy Ambit 3 Peak a Ambit 3 Sport?

Pierwsza różnica jest taka, że seria sport nie posiada funkcji związanych z pogodą. Czyli nie pokazuje ciśnienia nad poziomem morza, trendów pogody, temperatury, godzin wschodu i zachodu słońca, alarmu burzowego czy informacji o przypływach.

Druga różnica jest w baterii. Seria Peak posiada dwa razy większą baterię, która zapewnia działanie przez 100 godzin w trybie outdoor, 30 dni w trybie czasomierza i 15-50 godzin w pełnym trybie ćwiczeń z GPS. W serii sport, wszystkie te wartości należy podzielić przez dwa.

Funkcje Sportowe!

Suunto Ambit 3 został oczywiście rozbudowany o nowe funkcje ale zachował również wszystkie funkcje poprzednika. Jest to idealny wybór dla każdego kto kocha narty czy snowboard, wspinaczkę, podróże po górach, biegi, jazdę na rowerze czy pływanie.

Ambit jest zegarkiem, który bardzo często wybierają triathloniści, ponieważ zegarek oferuje wszystkie przydatne funkcje a zmiana tryby sportowego odbywa się za pomocą jednego przycisku.

Oczywiście zegarek posiada wszelkie funkcje związane z pływaniem. Czasomierz będzie nas informował o przebytym dystansie, tempie pływania, ilości wykonanych nawrotów na basenie, długości przebytego dystansu. W Ambicie 3 można podczas pływania korzystać również z pasa HR, czego brakowało w poprzedniku. Teraz po wysiłku wystarczy połączyć pas z zegarkiem aby otrzymać wszystkie dane zebrane przez pas podczas pływania.

Ambit3 można również synchronizować z urządzeniem mierzącym moc pedałowania tzw. bike power meter. Czasomierz będzie wskazywał średnią , maksymalną moc oraz wartości mocy w przedziałach 3s/ 10s/ 30s. Posiadając ten zegarek nie musimy już akceptować kompromisów, jeżeli chodzi o jakość, wygląd, użyte materiały i funkcjonalność.

Funkcje GPSu!

Zegarek wyposażony jest w pełni funkcjonalny GPS (SIRF IV), wyjątkowy kompas 3D (wyposażony w wojskową skalę), sensor temperatury oraz wbudowany sensor ciśnienia/ wysokości, które będą Cię informowały o Twojej lokalizacji, dokładnej wysokości oraz warunkach pogodowych. W tym niezwykłym urządzeniu zastosowany jest opatentowany HiAccGPS (przetwornik przyspieszenia) oraz system FusedSpeed umożliwiający funkcjonalności GPS dostarczać dokładnie i niewiarygodnie szybko informacje o tempie, prędkości i pokonanym dystansie. Wszystko to zabezpieczone jest wyjątkową kopertą BuiltToLastTM.

Wielomiesięczne testy wykazały dużo większą dokładność działania zegarka w porównaniu z urządzeniami innych marek wyposażonymi w GPS. Poprzez zastosowanie kilku opatentowanych rozwiązań Suunto Ambit dużo szybciej i dokładniej przetwarza dane GPS, dostarczając dokładniejszych i szybszych informacji o pokonywanej trasie. Zegarek umożliwia przed rozpoczęciem wyprawy szczegółowo wytyczyć i zaplanować całą trasę, a podczas podróży prowadzić przez wyznaczone punkty nawigacyjne dostarczając informacji zwrotnej o poprawnym kierunku i odległości do kolejnego punktu (funkcja nawigacyjna - Find a Waypoint).

Funkcje Ogólne!

W Suunto Ambit 3 będzie można korzystać z wielu aplikacji na raz pobranych ze strony Movescount.com i zainstalowanych w zegarku. Powoduje to, że jeszcze bardziej możemy dopasować zegarek do swoich indywidualnych potrzeb.

Suunto Ambit wyposażony jest również w takie funkcje jak: - zmianę koloru wyświetlacza ciemna/ jasna, - podświetlenie LED (możliwość dostosowania do swoich wymagań), - zablokowanie przycisków, - wskaźnik niskiego poziomu naładowania baterii, - ładowanie przez kabel USB, - pomiar bieżącego i średniego tętna, - strefy i zakresy tętna, - ilość spalanych kalorii, - transfer danych przez kabel USB z i do komputera, - gwarancja działania w temperaturach -20°C - +60°C, - pomiar wysokości i prędkością pionową, - barometr z wskaźnikiem trendu, wskazaniem aktualnego ciśnienia na poziomie morza , - kompas 3D, - termometr (rozdzielczość 1°C), - stoper, - timer, - alarm , - podwójny czas.

Zegarek posiada wodoszczelność 100m (ISO 2281) oraz zaawansowany system zasilania umożliwiający wielokrotne ładowanie i działanie przez 100 godzin w trybie outdoor, 30 dni w trybie czasomierza i 15-50 godzin w pełnym trybie ćwiczeń z GPS.

W zestawie z zegarkiem znajduje się specjalny kabel umożliwiający podłączenie zegarka do portalu movescount.com – można to również zrobić za pomocą WIFI- dzięki któremu możemy prowadzić dziennik naszych aktywności sportowych jak również analizować pokonane trasy oraz kabel USB do ładowania akumulatora zegarka.

Zegarek Suunto SS020673000 w promocji: 1 599,00 zł ✔ DARMOWY zwrot i przesyłka kurierem w 24h ✔ Ponad 7864 ⌚ zegarków z dostawą w 24h ✔
Marka SUUNTO
Rodzaj Uniwersalny
Gwarancja 2 lata
Wodoszczelność 100 metrów
Mechanizm Kwarcowy
Rodzaj koperty Tworzywo sztuczne
Kolor tarczy Biały
Szkiełko Szafirowe
Typ paska Gumowy
Kolor paska Czarny
Szerokość koperty 50.00mm
Grubość koperty 17.00mm
Waga 93g

Posiadasz ten zegarek? Nacisnij tutaj, aby dodać swoją opinię.

Opinie klientów

Udany zakup i super prezent! Opinia wg wojtek
Jakość
(dodano 10.01.2017)
Dostałem ambitna na prezent i jestem mega zadowolony z tego zakupu żony ! Polecam każdemu
Rewelacyjny! Opinia wg Justyna
Jakość
(dodano 09.11.2016)
Suunto Ambit 3 Peak Sapphire GPS miał zastąpić mój stary Ambit który po 3 latach zdążył się już wysłużyć. Z niecierpliwością oczekiwałam na pierwszy test zegarka i jego nowych funkcji.  Dla użytkownika Suunto Ambit 3 Peak Sapphire jest intuicyjny w obsłudze.  Pierwsze uruchomienie nie jest skomplikowane.  Nowością jest połączenie bluetooth z aplikacją na Android, które pozwala na szybkie połączenie zegarka z Movescount i personalizację ustawień oraz zgranie danych zapisanych w trakcie aktywności.  Opinię piszę z perspektywy roku użytkowania,  dlatego mogę śmiało podsumować, że po kilku aktualizacjach oprogramowania aplikacji i zegarka wszystko działa jak należy i na tarczy wyświetlają się komunikaty z telefonu komórkowego. Połączenie bluetooth z czujnikiem tętna jest stabilne,  a pomiar wiarygodny. Moduł GPS zegarka jest jednym z najdokładniej działających.  Nie gubi się   w lesie ani wśród wysokich budynków. Pomiary dystansu oraz prędkości są bardzo dokładne.  Jedynie podczas biegania na bieżni o małym promieniu ( obwód ok260m) dokładność pomiaru prędkości jest nieco mniejsza. W górach również działa bez zarzutu.  W porównaniu z pierwszym Ambitem jest dokładniejszy i szybciej łapie sygnał GPS. Wyświetlacz jest wykonany z szafirowego szkła,  które jest bardzo trwałe i odporne na zarysowania.  Po roku nie ma na nim śladów użytkowania.  Bezel jest już bardziej miękki i niestety kilka rys ma. Zegarek raz upadł z wysokości około 120 cm na podłogę z płytek ceramicznych i nie doznał żadnego uszkodzenia.  Kolejną jego zaletą jest bateria. Pojemna i trwała.  Po roku sprawuje się jak nowa.  Zegarek nieużywany wygasza wyświetlacz i tym samym oszczędza baterię.  Nieużywany potrafi nawet miesiąc wytrzymać bez ładowania zgodnie z opisem producenta. 
Rozbudowane funkcje sportowe zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników. Wielką zaletą jest możliwość konfiguracji trybów sportowych według własnych potrzeb. Po zakończeniu treningu dostajemy szczegółowe informacje odnośnie jego przebiegu,  obciążenia organizmu,  czasu regeneracji i wydolności. 
Wszystko to sprawia, że Suunto Ambit 3 PEAK SAPPHIRE GPS  jest rewelacyjnym zegarkiem dla ludzi którzy aktywnie spędzają czas.
Rewelacyjny! Opinia wg Justyna
Jakość
(dodano 09.11.2016)
Suunto Ambit 3 Peak Sapphire GPS miał zastąpić mój stary Ambit który po 3 latach zdążył się już wysłużyć. Z niecierpliwością oczekiwałam na pierwszy test zegarka i jego nowych funkcji.  Dla użytkownika Suunto Ambit 3 Peak Sapphire jest intuicyjny w obsłudze.  Pierwsze uruchomienie nie jest skomplikowane.  Nowością jest połączenie bluetooth z aplikacją na Android, które pozwala na szybkie połączenie zegarka z Movescount i personalizację ustawień oraz zgranie danych zapisanych w trakcie aktywności.  Opinię piszę z perspektywy roku użytkowania,  dlatego mogę śmiało podsumować, że po kilku aktualizacjach oprogramowania aplikacji i zegarka wszystko działa jak należy i na tarczy wyświetlają się komunikaty z telefonu komórkowego. Połączenie bluetooth z czujnikiem tętna jest stabilne,  a pomiar wiarygodny. Moduł GPS zegarka jest jednym z najdokładniej działających.  Nie gubi się   w lesie ani wśród wysokich budynków. Pomiary dystansu oraz prędkości są bardzo dokładne.  Jedynie podczas biegania na bieżni o małym promieniu ( obwód ok260m) dokładność pomiaru prędkości jest nieco mniejsza. W górach również działa bez zarzutu.  W porównaniu z pierwszym Ambitem jest dokładniejszy i szybciej łapie sygnał GPS. Wyświetlacz jest wykonany z szafirowego szkła,  które jest bardzo trwałe i odporne na zarysowania.  Po roku nie ma na nim śladów użytkowania.  Bezel jest już bardziej miękki i niestety kilka rys ma. Zegarek raz upadł z wysokości około 120 cm na podłogę z płytek ceramicznych i nie doznał żadnego uszkodzenia.  Kolejną jego zaletą jest bateria. Pojemna i trwała.  Po roku sprawuje się jak nowa.  Zegarek nieużywany wygasza wyświetlacz i tym samym oszczędza baterię.  Nieużywany potrafi nawet miesiąc wytrzymać bez ładowania zgodnie z opisem producenta. 
Rozbudowane funkcje sportowe zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników. Wielką zaletą jest możliwość konfiguracji trybów sportowych według własnych potrzeb. Po zakończeniu treningu dostajemy szczegółowe informacje odnośnie jego przebiegu,  obciążenia organizmu,  czasu regeneracji i wydolności. 
Wszystko to sprawia, że Suunto Ambit 3 PEAK SAPPHIRE GPS  jest rewelacyjnym zegarkiem dla ludzi którzy aktywnie spędzają czas.
bomba Opinia wg Szybki
Jakość
(dodano 22.09.2015)
Polecam dla wszystkich amatorów i profesjonalistów. Od kilku lat trenuję triathlon, od kilku tygodni jestem posiadaczem tego cuda, sprawdza się świetnie.
bomba Opinia wg Szybki
Jakość
(dodano 22.09.2015)
Polecam dla wszystkich amatorów i profesjonalistów. Od kilku lat trenuję triathlon, od kilku tygodni jestem posiadaczem tego cuda, sprawdza się świetnie.
polecam Opinia wg Marek
Jakość
(dodano 29.07.2015)
najlepszy produkt w swojej kategorii

Jesteśmy przekonani, że proponowane przez nas ceny są najniższe, jakie mogą Państwo uzyskać w autoryzowanym sklepie. Jeżeli jednak znajdą Państwo identyczny zegarek w niższej cenie, prosimy o skorzystanie z dostępnej powyżej opcji ‘ZNALAZŁEŚ TANIEJ? NEGOCJUJ CENĘ’.


 Gwarancja najniższej ceny w 3 prostych krokach:


1.  Wypełnij fomularz dostępny powyżej -  przycisk ‘ZNALAZŁEŚ TANIEJ? NEGOCJUJ CENĘ’.

2.  Prześlemy odpowiedź z informacją jak mogą Państwo zakupić zegarek w niższej cenie ( zazwyczaj w ciągu 2h, jeżeli zapytanie przesłanie jest w dzień roboczy między 8 rano a 5 popołudniem)

3.  Dokonują Państwo zakupu online po obniżonej, ustalonej cenie.Oceń ZEGAREK SUUNTO AMBIT 3 PEAK SAPPHIRE GPS + HR

Będziemy wdzięczni za opinie naszych klientów o oferowanych produktach. Jeżeli kupili Państwo ten produkt od nas, lub gdzie indziej, prosimy o wystawienie opinii, która pomoże w podjeciu decyzji zakupowych innym klientom.

Jak oceniasz ten produkt? *

    • Prosimy o ocenę produktu
    • Napisz co Ci się podoba w produkcie, a czego w nim nie lubisz
    • Opisz niektóre z cech, kolory, styl itp.
    • Podaj jak najwięcej szczegółów, które pomogą innym klientom podjąć decyzję.
Znalazłeś/ znalazłaś lepszą ofertę, albo szukasz NAJNIŻSZEJ ceny na polskim rynku? WYPEŁNIJ poniższy formularz.
Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h

* wymagane pola