Marka Casio dba także o kobiety – stworzyła dla nich bowiem linię Casio Baby-G, czyli damski odpowiednik zegarków Casio G-Shock, przystosowany wizualnie do potrzeb i stylu każdej pani. Ale to nie był koniec, gdyż marka Casio regularnie uzupełnia swoją kolekcję o coraz to nowe modele.

czytaj dalej

Zegarki - Nowości Baby-G

(1)

Popularność
 1. Idealne do ćwiczeń!
  -30%
  Zegarek Casio BABY-G Sport Zegarek Casio BABY-G Sport
  Darmowa dostawa 24H
  469,00 zł 328,00 zł

  Baby-G Sport BGD-560-1ER

  Darmowa dostawa 24H
Popularność

Jesteś kobietą, która poszukuje wytrzymałego zegarka? Prowadzisz aktywny tryb życia? Zegarki Casio Baby-G to modele skonstruowane specjalnie dla ciebie! Zapoznaj się z szeroką funkcjonalnością tych urządzeń i wybierz model dla siebie.

Zegarki Casio Baby-G – nowości, których nie możesz przegapić

Mogłoby się wydawać, że w kwestii zegarków Casio Baby-G powiedziano już wszystko, jednak marka Casio wciąż ma nowe pomysły i nieustannie dodaje nowe projekty do już istniejących modeli. Zegarki sportowe, takie jak Baby-G, są świetnym materiałem do eksperymentów z formą – od rozmaitych modyfikacji kopert, poprzez dodawanie nowych elementów czy modyfikacje tarcz. I tak jest właśnie w przypadku nowości zegarków Casio Baby-G – dzięki nieustannym zmianom designu modeli, cieszą się one niegasnącym zainteresowaniem. Najnowszą linię wyposażono w cyfrowy wyświetlacz w dolnej części tarczy, co pozwala na odczytywanie zapisów stopera czy timera, ułatwiających treningi. Duża dokładność zapewnia z kolei możliwość jeszcze bardziej precyzyjnego porównywania poszczególnych rekordów.


Jeśli szukasz zegarków, które podkreślą Twoje sportowe zainteresowania i będą cenną pomocą w ćwiczeniach, powinnaś wybrać Casio Baby-G! Zamów już dziś i przekonaj się sama o ich wysokiej jakości!