Zegarki Casio Baby-G Step Tracker to komfort użytkowania oraz szeroka funkcjonalność zamknięta w bardzo wytrzymałym zegarku. Casio słynie ze swoich wytrzymałych projektów, a ta seria to dowód na to, że zegarka dla kobiet można robić na najwyższym poziomie. Sprawdź sama!

czytaj dalej

Zegarki Casio Baby-G Step Tracker

(1)

Popularność
Popularność

Zegarki Casio Baby-G Step Tracker to komfort sterowania - moduł Bluetooth dostępny w modelach BSA pozwala połączyć zegarek ze smartfonem poprzez dedykowaną aplikację, dzięki której można sterować funkcjami Baby-G z poziomu telefonu, w tym krokomierza, który pozwala odmierzać pokonane kroki na drodze do celu. Natomiast funkcja zgubiony telefon to opcja dla zabieganych - pozwala błyskawicznie zlokalizować smartfon poprzez wciśnięcie przycisku na zegarku.

Zegarki Casio Step Tracker od Baby-G - pełne funkcjonalności

Modele BSA to nie tylko wygoda użytkowania przy pomocy aplikacji na smartfonie. Znajdziemy tu również stoper i minutnik, które pozwolą zmierzyć czas wykonywanych ćwiczeń. Warto wspomnieć także o takich funkcjach jak alarm, czy czas światowy - niezwykle przydatne na co dzień - poprzez jedno kliknięcie w telefonie ustawienia automatycznie synchronizują się z zegarkiem. Nie zapominajmy też o solidności i wytrzymałości godnej zegarków Casio, w tym legendarnej odporności na wstrząsy czy wodoszczelności pozwalającej na swobodne ćwiczenia na basenie czy kąpiel pod prysznicem.