Połączenie innowacyjnych technologii, wysokiej jakości materiałów oraz eleganckiego, klasycznego wzornictwa sprawia, że zegarki z serii Super Titanium cieszą się dużą popularnością wśród klientów. Już teraz sprawdź te wyjątkowe modele na sobie!

czytaj dalej

Zegarki Citizen Super Titanium

(15)

Popularność
 1. Bestseller
 2. Bestseller
  Zegarek męski Citizen Super Titanium Eco-Drive Zegarek męski Citizen Super Titanium Eco-Drive
  Darmowa dostawa 24h
  1 290,00 zł

  Citizen Super Titanium Eco-Drive BM7470-84L

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24h
 3. Bestseller
 4. Czerwcówka: rotomat Beco gratis!
 5. Zegarek męski Citizen Super Titanium Eco-Drive Zegarek męski Citizen Super Titanium Eco-Drive
  Darmowa dostawa 24h
  1 290,00 zł

  Citizen Super Titanium Eco-Drive BM7470-84E

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24h
 6. Zegarek męski Citizen Super Titanium Zegarek męski Citizen Super Titanium
  Darmowa dostawa 24h
  1 390,00 zł

  Citizen Super Titanium AW1240-57L

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24h
Popularność

Citizen to japońska manufaktura, która zasłynęła swoim innowacyjnym i pionierskim podejściem do produkcji zegarków. Poza stworzeniem przyjaznego środowisku mechanizmu solarnego Eco-Drive czy precyzyjnej technologii Radio Controlled, Citizen w 1987 roku wprowadził do produkcji swoich modeli nowy i wcześniej niespotykany materiał, jakim jest stosowany wcześniej w branży kosmicznej tytan. Wydarzenie to w sposób niebagatelny wpłynęło na rynek zegarków i dało początek cenionej na całym świecie serii Super Titanium.

Citizen Super Titanium – tytanowe zegarki

W ekskluzywnej kolekcji Citizen Super Titanium znalazły się eleganckie, a zarazem bardzo praktyczne zegarki wykonane z tytanu. Na pierwszy rzut oka nie różnią się znacząco od tych klasycznych, wykonanych ze stali szlachetnej, jednak wystarczy wziąć je do ręki, by zrozumieć, na czym polega ich wyjątkowość. Tytan to szlachetny materiał, który coraz częściej wykorzystywany jest do produkcji zegarków i zastępuje stosowaną do tej pory stal szlachetną. Jego głównym atutem jest niewielka waga, przez co wykonane z tytanu zegarki są lżejsze i wygodniejsze do noszenia. Zegarki z tytanu są również popularne wśród alergików – materiał ten nie powoduje reakcji alergicznych i podrażnień skóry.

Citizen Super Titanum – imponująca jakość wykonania

Kolekcja Citizen Super Titanum to zegarki zarówne męskie, jak i te dedykowane kobietom. Zegarki męskie Citizen Super Titanium to przykład klasycznej elegancji. Okrągłe koperty zegarków osadzone są na szerokich tytanowych bransoletach wykonanych z efektownie połączonych ze sobą ogniw. Takie bransolety stanowią bardziej wyszukaną alternatywę dla skórzanych pasków i doskonale prezentują się na męskim nadgarstku, a jednocześnie pasują do oficjalnych strojów: garniturów i koszul. Damskie zegarki Citizen Super Titanum charakteryzują smukłe kształty kopert zawieszonych na wąskich paskach, dzięki czemu zegarki idealne dopasują się do mniejszego nadgarstka. Mimo masywnego wyglądu, zegarki charakteryzuje niska waga, dzięki czemu nie krępują one ruchów podczas codziennych aktywności.

Zegarki solarne Citizen Super Titanium Eco-Drive

Wiele zegarków z kolekcji Citizen Super Titanium zostało wyposażonych w innowacyjny system Eco-Drive. Są to specjalne miniaturowe panele słoneczne, za pomocą których można ładować baterie zegarka napędzające mechanizm kwarcowy. Panele, mimo niewielkich rozmiarów, są w stanie zmagazynować duże ilości potrzebnej energii. Całkowicie naładowany zegarek jest w stanie działać w całkowitych ciemnościach przez nawet 6 miesięcy bez powtórnego ładowania. To nie tylko sprzyjające ekologii rozwiązanie, ale również praktyczny sposób na uniknięcie konieczności częstej wymiany baterii w zegarku.