Seria zegarków Citizen Radio Controlled to propozycja dla tych, którzy szukają czegoś więcej niż eleganckie, wyszukane wzornictwo. Wewnątrz zegarków z tej kolekcji znajdują się zaawansowane mechanizmy, dzięki którym można mieć pewność, że wskazówki zawsze pokażą właściwą godzinę, a całość będzie działała niezawodnie przez wiele lat. Oprócz tego, zegarki Citizen Radio Controlled to oczywiście przykład udanego połączenia klasycznej elegancji z oryginalnymi, przyciągającymi uwagę detalami.

czytaj dalej

Zegarki Citizen Radio Controlled

(20)

Popularność
 1. Bestseller
 2. Bestseller
 3. Bestseller
 4. Bestseller
  Zegarek męski Citizen Eco-Drive Radio Controlled Zegarek męski Citizen Eco-Drive Radio Controlled
  Darmowa dostawa 24h
  1 776,00 zł

  Citizen Eco-Drive Radio Controlled AT9036-08E

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24h
 5. Zegarek męski Citizen Radio Controlled Eco-Drive Zegarek męski Citizen Radio Controlled Eco-Drive
  Darmowa dostawa 24h
  1 521,00 zł

  Citizen Radio Controlled Eco-Drive CB0253-19A

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24h
 6. Zegarek damski Citizen Eco-Drive Radio Controlled Zegarek damski Citizen Eco-Drive Radio Controlled
  Darmowa dostawa 24h
  2 031,00 zł

  Citizen Eco-Drive Radio Controlled FC0014-54A

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24h
 7. Zegarek męski Citizen Eco-Drive Radio Controlled Zegarek męski Citizen Eco-Drive Radio Controlled
  Darmowa dostawa 24h
  1 595,00 zł

  Citizen Eco-Drive Radio Controlled CB0010-88L

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24h
 8. Zegarek męski Citizen Eco-Drive Radio Controlled Zegarek męski Citizen Eco-Drive Radio Controlled
  Darmowa dostawa 24h
  2 095,00 zł

  Citizen Eco-Drive Radio Controlled AT9030-55L

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24h
 9. -10%
  Zegarek męski Citizen Radio Controlled Eco-Drive Zegarek męski Citizen Radio Controlled Eco-Drive
  Darmowa dostawado 15 dni
  1 690,00 zł 1 520,00 zł

  Citizen Radio Controlled Eco-Drive CB0250-84E

  Darmowa dostawado 15 dni
 10. Zegarek damski Citizen Radio Controlled Eco-Drive Zegarek damski Citizen Radio Controlled Eco-Drive
  Darmowa dostawado 15 dni
  1 258,00 zł

  Citizen Radio Controlled Eco-Drive EC1180-14A

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawado 15 dni
Popularność

Zegarki Citizen to jakość, która ceniona jest przez klientów na całym świecie. Znane są one przeze wszystkim wśród aktywnych osób, które cenią dodatki najwyższej jakości, które towarzyszyć im będą w najtrudniejszych sytuacjach. Mechanizmem, któremu zegarki Citizen Radio Controlled zawdzięczają swoją precyzyjność, jest system automatycznego dostrajania falami radiowymi. Za jego pomocą zegarek może połączyć się zdalnie z wzorcowym zegarem atomowym, aby kontrolować wskazania czasu. Zegary atomowe są najdokładniejszymi znanymi zegarami na świecie, dlatego również zegarki z serii Radio Controlled niezawodnie wskazują czas niezależnie od warunków. Już teraz sprawdź Citizen Radio Controlled i przekonaj się o wyjątkowej jakości tych produktów

Zegarki Citizen Radio Controlled – sterowanie falami radiowymi

Technologią, której zegarki Citizen Radio Controlled zawdzięczają swoją precyzję, jest system automatycznego dostrajania falami radiowymi. Za jego pomocą zegarek łączy się zdalnie z wzorcowymi zegarami atomowymi i na ich podstawie synchronizuje wyświetlane wskazania czasu. Zegary atomowe są najdokładniejszymi znanymi zegarami na świecie, dlatego modele z serii Radio Controlled uchodzą za jedne z najbardziej precyzyjnych zegarków naręcznych dostępnych na rynku.

Eco-Drive – zegarki zasilane światłem

W zegarkach Citizen Radio Controlled, poza łącznością z zegarami atomowymi, znaleźć można inne warte uwagi rozwiązania techniczne. Jednym z nich jest mechanizm Eco-Drive, który umożliwia ładowanie baterii energią słoneczną oraz działanie zegarka w całkowitych ciemnościach nawet przez 6 miesięcy po naładowaniu. Umieszczony na tarczy wskaźnik niskiego poziomu naładowania baterii poinformuje nas o konieczności ponownego wystawienia zegarka na kontakt z dowolnym źródłem światła. Rozwiązanie to przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom ekologii.

Citizen Radio Controlled – niezwykła różnorodność

Wszystkie modele zegarków z serii Radio Controlled wyposażone są w duże tarcze, na których znalazło się miejsce nie tylko na wyraźne wskazówki, ale także na dodatkowe elementy. Na cyferblatach poszczególnych modeli umieszczono dodatkowe sub-tarcze chronografów, które wskazują czas z dokładnością nawet do setnej części sekundy. Tarcza każdego z czasomierzy przykryta została szkiełkiem szafirowym, które posiada 9 na 10 punktów w Skali Mohsa i może być zarysowane tylko i wyłącznie przez diament. Na szczególną uwagę zasługują zegarki Citizen Radio Controlled, których koperty oraz bransolety wykonane zostały z tytanu. Materiał ten charakteryzuje niezwykle niska waga oraz śladowa zawartość niklu, dzięki czemu są one niesłychanie przyjazne alergikom i osobom podatnym na uczulenia. Każdy z zegarków marki Citizen posiada dwuletnią gwarancję producenta oraz zapakowany został w oryginalne pudełko.