Zegarek jest takim akcesorium, które świadczy o klasie osoby wybierającej dany model na swój nadgarstek. Markowy produkt działający w oparciu o wysokiej jakości mechanizm, zbudowany z materiałów najwyższej jakości stanowi wizytówkę eleganckiej osoby. Urządzenie to musi jednocześnie być dopasowane do osobowości właściciela, który decyduje się na ten konkretny model.

czytaj dalej

Zegarki Citizen Leather

(3)

Popularność
  1. Bestseller
Popularność

Właśnie dlatego zegarki Citizen Leather są szczególnie dobrym rozwiązaniem dla każdego, kto ceni sobie najwyższą klasę i wyjątkowy styl. Produkty tej linii charakteryzuje zgaszona kolorystyka, która świetnie uzupełnia każdą stylizację. Do produkcji tych modeli wykorzystano jedynie materiały wysokiej jakości, dlatego zegarki te posiadają paski uszyte ze skóry naturalnej, szkiełko mineralne odporne na uszkodzenia zewnętrzne oraz stal szlachetną.

Citizen Leather - wyjątkowa elegancja

Urządzenia wyprodukowane w ramach serii Leather charakteryzuje szczególna elegancja i klasa. W związku z tym rewelacyjnie uzupełniają one każdą stylizację właściciela, bez względu na jej poszczególne elementy. Okrągłe koperty odlane z wysokiej jakości stali szlachetnej są zawieszane na skórzanych paskach utrzymanych w odcieniach czerni i brązu, dlatego fantastycznie prezentują się one na ręce. Całość uzupełniają stylowe tarcze, na których umieszczono subtelne wskazówki i indeksy.

Klasa, zarazem funkcjonalność zegarków Citizen Leather

Zegarki marki Citizen, które powstały w ramach serii Leather, charakteryzują się przede wszystkim najwyższą jakością wykonania ze względu na szczególnie cenne materiały. Modele w większości te pracują w oparciu o precyzyjne mechanizmy kwarcowe, które przez wiele lat nie wymagają ingerencji ze strony właściciela. Pozostałe zegarki wyposażono w mechanizm solarny, który do pracy wymaga jedynie światła słonecznego. Zegarki przed uszkodzeniami zewnętrznymi chroni szkiełko mineralne. Co więcej, na jej powierzchni znajdują się praktyczne datowniki dni miesiąca. Niektóre modele posiadają dodatkowo datowniki informujące o aktualnym dniu tygodnia, chronograf oraz tachymetr. Produkty te jednocześnie powstały z dużą prostotą w związku z czym zegarek tworzy dodatek idealny na nadgarstku.

Zegarki Citizen Leather - elegancja na nadgarstku

Stabila pozycja marki Citizen wynika przede wszystkim ze szczególnie wysokiej jakości modeli, które od wielu lat zachwycają naszych klientów. Zegarki linii Leather są zaprojektowane ze szczególną dokładnością o najmniejsze detale, wskutek czego modele te łączą klasę z subtelnością.