Sportowe zegarki męskie Citizen Altichron to propozycja naszego sklepu, która z pewnością zainteresuje miłośników zaawansowanych urządzeń oraz aktywnego spędzania wolnego czasu. Zegarki zwracają uwagę nie tylko nowoczesnym, dynamicznym wyglądem, ale również praktycznymi funkcjami (Ecodrive, elektroniczny kompas oraz rozbudowany wysokościomierz), które sprawdzą się nie tylko w czasie uprawiania sportu czy górskich wypraw, ale niejednokrotnie również na co dzień.

czytaj dalej

Zegarki Citizen Atlichron

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Jesteś miłośnikiem aktywnego spędzania czasu wodnego? Szukasz modelu, który towarzyszył ci będzie w najtrudniejszych sytuacjach? Poznaj Citizen Altichron zegarek idealny dla każdego outdoorowca. Sprawdź naszą ofertę na modele z tej serii i wybierz ten, który najlepiej pasuje co ciebie!

Citizen Altichron - czym się wyróżniają?

Charakterystyczna dla zegarków z serii Citizen Altichron jest duża, kolorowa tarcza, wokół której znajdują się dodatkowe przyciski stopera. Na ciemnym tle tarczy bardzo dobrze widać jasne wskazówki oraz pozostałe elementy. Dodatkowe podziałki wykonane czcionką w różnych kolorach mają nie tylko praktyczne zastosowanie, ale są również efektownym detalem, który nadaje zegarkom oryginalny wygląd. Zegarki Citizen Altichron służą przede wszystkim do precyzyjnego wskazywania czasu, ale mają wiele innych zastosowań. W kopercie każdego zegarka został umieszczony elektroniczny kompas, którego wskazania są widoczne na tarczy. Przyrządem przydatnym w szczególności podczas górskich wędrówek jest wbudowany w zegarek wysokościomierz, który pozwala kontrolować postępy w marszu. Zegarek sprawdzi się również w czasie uprawiania sportów wodnych. Jest wodoszczelny na poziomie do 200 metrów, można więc w nim nie tylko kąpać się czy żeglować, ale także nurkować.

Zegarki Citizen Altichron - najwyższa jakość wykonania

Tym, co odróżnia zegarki Altichron od innych zaawansowanych modeli sportowych, jest materiał, z którego została wykonana koperta. To opatentowany przez firmę Citizen stop tytanu – Super Titanium, który doskonale sprawdza się jako materiał do produkcji zegarków. Przede wszystkim, jest znacznie lżejszy niż klasyczna stal, dzięki czemu noszenie tytanowego zegarka jest dużo bardziej komfortowe, zwłaszcza w przypadku osób prowadzących aktywny tryb życia. Tytan jest przy tym niezwykle trwały i odporny na zarysowania, co pozwala mu zachowywać swój wygląd i właściwości nawet po wielu latach. Co ważne dla alergików, tytan nie powoduje podrażnień skóry i uczuleń. Aby zegarki Citizen Altichron były maksymalnie lekkie i wygodne, wyposażono je w gumowe paski, które są dodatkowo praktyczne i łatwe do utrzymania w czystości.

Niezawodny mechanizm Eco-Drive w zegarku Citizen Altichron

Wewnątrz zegarków z kolekcji Altichron został umieszczony innowacyjny mechanizm Eco-Drive. To zestaw miniaturowych paneli słonecznych, które służą do ładowania baterii zegarka za pomocą energii słonecznej. Dzięki temu baterie są bardziej wydajne i nie potrzebują częstej wymiany. Panele słoneczne Eco-Drive są na tyle skuteczne, że dostarczają energii potrzebnej do działania zegarka w całkowitych ciemnościach przez nawet 6 miesięcy, bez konieczności dodatkowego ładowania.

Oficjalny Sprzedawca - Citizen Altichron - Autoryzowany Sklep Citizen Altichron Online – Dystrybutor

Ekskluzywna seria zegarków męskich Altichron na pewno spodoba się pewnym siebie, aktywnym mężczyznom, którym nieobce są nowinki techniczne. Dokonując zakupu w naszym sklepie, klienci mogą mieć pewność, że to dobry wybór – zegarki są nowe i oryginalne, co potwierdza dołączony przez firmę Citizen certyfikat. Każdy zegarek z tej serii jest objęty 2-letnią gwarancją.