Zegarki Citizen od wielu lat znane są ze sprawdzonego połączenia elegancji i najnowszych technologii. Te analogowe urządzenia zachwycają przejrzystymi i funkcjonalnymi tarczami, a ich wygodne silikonowe paski i antyalergiczne bransolety tworzą spójną całość, która z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających Panów. Materiały użyte do produkcji czasomierzy tej marki zachwycają jakością, wytrzymałością oraz nienaganną prezencją. Jedną z serii zegarków Citizen jest Promaster Satellite Wave-Air – zegarek, którego funkcje nie mają sobie równych.

czytaj dalej

Zegarki Promaster Satellite Wave-Air

(1)

Popularność
 1. Zegarek męski Citizen Eco- Drive Satellite Wave Zegarek męski Citizen Eco- Drive Satellite Wave
  Darmowa dostawa 24H
  5 839,00 zł

  Citizen Satellite Wave CC9015-54E

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24H
Popularność

Citizen to marka, która dała nam się poznać jako jedna z najlepszych firm zegarmistrzowskich. Dlaczego? Ponieważ produkty Citizen to zegarki kompletne - nowoczesny design łączy się tu z szeroką funkcjonalnością. Nie jest inaczej również z Citizen jest Promaster Satellite Wave-Air, który to łączy precyzję mechanizmu solarnego oraz niezawodność fal radiowych. Sprawdź tę serię na własnym nadgarstku!

Fale radiowe i mechanizm solarny – połączenie idealne?

Mechanizm Eco-Drive zdążył już zostać poznany i przetestowany przez wielu miłośników zegarków zasilanych energią słoneczną. Ta innowacyjna technologia, umożliwiająca działanie zegarka aż przez 6 miesięcy od momentu naładowania, sprawia, że zegarek ładuje się za pomocą docierających do tarczy fal słonecznych. Funkcja ta nie tylko eliminuje obowiązek wymiany baterii, lecz także wspiera ochronę środowiska i korzysta z naturalnych źródeł pozyskiwania energii. Co więcej, model ten wyposażono w niezwykle przydatną funkcję Wave-Air. Wbudowany w modele Satellite Wave-Air GPS pozwala na połączenie zegarka z okrążającymi Ziemię satelitami. Te, krążąc na wysokości 20 000 kilometrów od naszej planety, łączą się z naszym zegarkiem raz dziennie – po pełnym naładowaniu – lub na nasze żądanie, przekazując i aktualizując najnowsze dane. Najszybsza prędkość przekazywania informacji wynosi tylko 4 sekundy – z pewnością funkcja ta spodoba się wszystkim, którzy nie tylko lubią być na bieżąco, lecz także o krok przed wszystkimi!

Wodoszczelność i gwarancja

Wysoka wodoszczelność proponowanych modeli sprawia, że będą  mogły towarzyszyć nam podczas najróżniejszych aktywności, nawet podczas tych bardziej ekstremalnych. Każdy z zegarków Citizen Promaster Satellite Wave-Air został  objęty gwarancją producenta oraz zapakowany w oryginalne pudełko.