Japońska firma Citizen to jeden z liderów na rynku zegarków. Firma jest znana przede wszystkim ze stosowania w swoich zegarkach innowacyjnych technologii, które zapewniają precyzyjne wskazywanie czasu i niezawodne działanie. Doskonałym tego przykładem jest seria Citizen Promaster, w której można znaleźć szereg zaawansowanych rozwiązań.

czytaj dalej

Zegarki Citizen Promaster

(21)

Popularność
 1. Bestseller
 2. Bestseller
 3. Bestseller
  Zegarek męski Citizen Promaster Altichron Zegarek męski Citizen Promaster Altichron
  Darmowa dostawa 24h
  2 533,00 zł

  Citizen Promaster Altichron BN4021-02E

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24h
Popularność

Cenisz zegarki o szerokiej funkcjonalności, które jednocześnie pasować będą w formalnych sytuacjach? Taki jest właśnie zegarek Citizen Promaster! Są to modele, które z jednej strony usatysfakcjonują nie tylko fanów aktywnego spędzania wolnego czasu, ale także panów, którzy muszą mieć też zegarek pasujący do każdej stylizacji. Citizen Promaster to jakość sama w sobie, który zadowoli nawet najbardziej wymagającego fana sztuki zegarmistrzowskiej.

Citizen Promaster Sky Eco-Drive Radio Controlled – imponująca funkcjonalność

Zegarki Citizen Promaster można podzielić na kilka rodzajów. Jednym z nich są zegarki Promaster Sky Eco-Drive Radio Controlled. Eco-Drive to technologia, która przyniosła ogromną sławę marce Citizen. Dzięki niej możliwe jest ładowanie baterii zegarka za pomocą światła słonecznego. Takie technologie pojawiają się także u innych producentów, jednak tylko Eco-Drive pozwala na pracę zegarka w całkowitych ciemnościach przez nawet 6 miesięcy od zakończenia ładowania. Dodatkowo, zegarki z tej serii są wyposażone w system, który automatycznie synchronizuje czas z wyświetlanym przez atomowe zegary wzorcowe, używając do tego fal radiowych.

Zegarki dla nurków Citizen Promaster Aqualand Eco-Drive

Miłośnicy nurkowania i sportów wodnych powinni zwrócić uwagę na zegarki Citizen Promaster Aqualand Eco-Drive. Zegarki wykazują niezawodną wodoszczelność na głębokości nawet 200 metrów. Wyposażono je we wskaźnik zanurzenia do 50 metrów oraz wskazówki i indeksy pokryte świecącą w ciemnościach warstwą luminescencyjną. Dodatkowymi elementami są tarcze chronografu oraz wskaźniki niskiego naładowania baterii. Pasek zegarka wykonany jest z łatwej do utrzymania w czystości gumy. Działanie zegarków Citizen Promaster Aqualand, podobnie jak modeli z serii Promaster Sky, oparto o technologię Eco-Drive.

Sportowe zegarki Citizen Promaster

Zegarki Citizen Promaster to przykład sportowego stylu, który jednocześnie dobrze wygląda z codziennymi stylizacjami. W niezwykle bogatym asortymencie zegarków tej linii każdy odnajdzie coś dla siebie. Modele zawieszono zarówno na eleganckich bransoletach, jak i skórzanych lub gumowych paskach. Na szczególną uwagę zasługują zegarki serii Citizen Promaster, do których wykonania użyto tytanu. Materiał ten, dzięki swojej niezwykle niskiej wadze, nie krępuje ruchów, dzięki czemu idealnie trafi w gust każdego zwolennika aktywności fizycznych. Dodatkowym atutem przemawiającym za zegarkami z tytanu jest niska zawartość niklu w jego kompontentach, przez co są one niezwykle przyjazne alergikom oraz osobom podatnym na wszelkie podrażnienia skóry. Kazdy z zegarków Citizen Promaster posiada dwuletnią gwarancję polskiego dystrybutora oraz zapakowany został w oryginalne i niezwykle stylowe pudełko.