Dla wielu marka Esprit kojarzy się w pierwszej kolejności z odzieżą. Mimo, że firma zyskała popularność dystrybucją ubrań, to ugruntowała swoją pozycję na arenie międzynarodowej, kiedy zdecydowała się wypuścić własne linie zegarków oraz biżuterii. Po prawie 30 latach zegarek Esprit jest symbolem produktu wysokiej jakości oraz pięknego wzornictwu.

czytaj dalej

Zegarki Damskie Esprit

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Propozycja marki Esprit jest na tyle zróżnicowana, by przyciągnąć wiele kobiet, poszukujących zegarków różnego typu. Przyjdź do sklepu stacjonarnego Zegarownia w Warszawie lub wejdź na stronę Zegarownia.pl i przekonaj się, że produkty tej marki są doskonałe również dla Ciebie!

Zegarki damskie Esprit - historia marki

Marka Esprit powstała w San Francisco w latach 60. Właśnie wtedy Susie i Doug Tompkinsowie, którzy już wcześniej stworzyli markę North Face, dostarczali swoje produkty za pośrednictwem agencji handlowej, sprzedając swoje produkty we własnym samochodzie. Sprzedaż okazała się na tyle wysoka, że małżeństwo szybko rozszerzyło swoją działalność i tak powstała marka Esprit. Obecnie spółka działa na całym świecie, sprzedając nie tylko odzież, ale również zegarki i biżuterię.

Damskie zegarki Esprit - szyk i elegancja

Ostatnimi laty Polacy coraz częściej szukają wśród zegarków modeli ponadczasowych o wysokiej jakości wykonania. Nic więc dziwnego, że marka Esprit cieszy się tak wysokim zainteresowaniem. Wśród wielu modeli dostępnych dla kobiet, na uwagę zasługuje seria zegarków damskich Esprit Essential. Wyróżnia się ona minimalistycznym desigem oraz wyposażeniem wysokiej jakości. Doskonale sprawdzi się Paniom, które szukają modeli, które uzupełnią ich stylizacje niezależnie od sytuacji. Drugą serią, którą warto zaznaczyć to seria Esprit Disc. Jest to propozycja dla kobiet odważnych, o zamiłowaniu do awangardy. Zegarki nie wskazują klasycznie godziny. Zamiast klasycznych wskazówek, umieszczono dwie niezależne tarcze, które wskazują godziny i minuty. Są to zegarki dla kobiet przebojowych, które nie boją się wyróżniać.