Mimo, że Marka Esprit konstruuje swoje zegarki od 30 lat, to wzbudza duże zainteresowanie wśród fanów ponadczasowego eleganckiego stylu oraz jego dobrego wyposażenia. Marka rozpoczęła swoją działalność linią odzieżową, jednak to właśnie zegarki potwierdziły wyjątkową pozycję firmy.

czytaj dalej

Zegarki Męskie Esprit

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Wybierz jeden z modeli marki Esprit i przekonaj się o znakomitym wykonaniu zegarków tej marki, które będą pasowały w każdej sytuacji. Odwiedź nasze sklepy w Warszawie lub wejdź na stronę Zegarownia.pl i sprawdź, dlaczego zegarki marki Esprit cieszą się aż takim zainteresowaniem.

Zegarki męskie Esprit - początki działalności

Susie i Doug Tompkins, założyli markę Esprit w 1968 roku w San Francisco. Już wtedy byli również właścicielami marki North Face, którą dystrybuowali za pośrednictwem agencji handlowej, sprzedając swoje produkty we własnym samochodzie. Szybko jednak odnieśli bardzo duży sukces i rozszerzyli swój biznes. Tak powstała marka Esprit, która cieszy się zainteresowaniem nie przez swoje produkty odzieżowe, ale również zegarki i inne akcesoria.

Zegarki Esprit dla eleganckich mężczyzn

Marka nie zapomniała o mężczyznach. Stworzyła ciekawą serię zegarków męskich Esprit Linear Chronograph, która zachwyca wykorzystaniem wyselekcjonowanych materiałów i pięknym designem. Wyposażone zostały w datownik oraz chronograf, który umożliwia najdokładniejszy pomiar niezależnie od sytuacji. Produkty tej serii doskonale podkreślą każdą stylizację, zarówno wizytową, jak i codzienną.