Mark Maddox to esencja hiszpańskiego temperamentu. Propozycja zegarków tej marki to przede wszystkim unikatowy styl dla osób odważnych. Produkty firmy Mark Maddox to nowoczesne projekty, które podkreślą indywidualizm każdego fana stylu smart casual. Dynamiczny rozwój marki gwarantuje powstanie wielu nowych propozycji dla każdego.

czytaj dalej

Zegarki Mark Maddox

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Zegarki Mark Maddox to esencja współczesnego projektowania zegarków. Odważny, dynamiczny styl, połączony z wysoką precyzją projektowania każdego modelu wyróżnia markę spośród wszystkich innych. Co więcej, ich swoboda zapewnia także dopasowanie ich do każdego stroju i okazji.

Historia marki zegarków Mark Maddox

Początki marki sięgają 2012 roku. Już z samym początkiem istnienia firma przyjęła sobie za zadanie podążanie za europejskimi trendami w projektowaniu stylowych zegarków modowych. To właśnie europejskość jest jedną z najbardziej eksponowanych przez tego producenta cech designu czasomierzy Mark Maddox. Zegarki te zyskały szeroką popularność w rodzimej Hiszpanii, gdzie na ich temat pisały tak poważane magazyny modowe, jak Esquire, Glamour, czy Vogue. Teraz szturmem podbijają kolejne rynki.

Nietuzinkowy kobiecy design w damskich zegarkach Mark Maddox

Kobiece modele zegarków Mark Maddox cechuje niesztampowa elegancja. Kolory, które sprawdzą się w każdych okolicznościach i przy różnego rodzaju stylizacjach, są znakiem rozpoznawczym tych wyjątkowych czasomierzy. Szczególną pozycję w designie modeli Mark Maddox dla Pań zajmują elementy o barwie różowego złota. Finezji zegarkom dodają takie akcenty, jak np. zastępujące oznaczenie godziny dwunastej indeksy w postaci pięcioramiennych gwiazd.

Zegarki Mark Maddox, czyli oryginalny styl dla modnego mężczyzny

Zegarki Mark Maddox przeznaczone dla mężczyzn charakteryzuje proste, minimalistyczne wzornictwo, bazujące na wyrazistych, najczęściej kontrastujących ze sobą kolorach. Elegancji wielu modelom dodaje - najczęściej dyskretnie akcentowana - barwa różowego złota. Mark Maddox oferuje Panom różnorodne propozycje, zarówno do codziennego użytkowania, jak i na specjalne okazje.

Oficjalny Sprzedawca Mark Maddox – Autoryzowany Sklep – Dystrybutor

Zegarki Mark Maddox, które możesz kupić w naszym sklepie, pochodzą z autoryzowanej dystrybucji, co jest gwarantem ich wysokiej jakości. Sprawdź sam, wybierając je na naszej stronie internetowej lub w sklepie stacjonarnym.

Sklep z zegarkami Mark Maddox w Warszawie

Mark Maddox to obietnica posiadania modowego i nowoczesnego zegarka na każdą okazję. Sprawdź naszą ofertę w sklepie stacjonarnymi i dowiedź się, czym zachwyca marka Mark Madox. W Warszawie znajdziesz zegarki tej marki w najdogodniejszych cenach.