Baw się i bądź sobą! - taki przekaz niesie za sobą Mark Maddox. Hiszpańska marka to z pewnością fenomen na rynku zegarków. Ich projekty cechują się niezwykłą oryginalnością - projektanci zegarków chętnie odchodzą od standardów,  uzupełniając swoje modele o pełne świeżości wzornictwo i wyraziste kolory.

czytaj dalej

Zegarki Damskie Mark Maddox

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Mark Maddox oferuje szeroką gamę zegarków, a każdy z nich inspirowany jest kulturą najbardziej kolorowych miast świata oraz wyjątkowych dzielnic, które zapadły w pamięć producentom. Dowiedź się, który z damskich zegarków Mark Maddox pasuje najlepiej do ciebie!

Wieczór w Venice czy spacer po Kopenhadze? - zegarki damskie Mark Maddox

Kalifornijskie słońce, ciepło, sport i luz zainspirowały producentów Mark Maddox do stworzenia modelu Venice. Nowoczesny design został zaprojektowany z myślą o gorącym dniu nad oceanem lub nocnych klubowych wyjściach. Modele Venice to koperty wykonane z wysokiej jakości stali szlachetnej oraz skórzane lub gumowe paski, zapewniające komfort podczas noszenia i ćwiczeń. Marina to z kolei modele, które powstały dzięki fascynacji przystani jachtowej w Kopenhadze. Inspiracja Danią zadecydowała, że zegarki mają elegancki charakter zamknięty w minimalistycznym projekcie - stalowe bransolety również w wersji mesh uzupełniają piękne koperty z nowoczesnymi tarczami zdobionymi czytelnymi indeksami oraz subtelnymi wskazówkami.

Niewymuszona elegancja – modele zegarków damskich Mark Maddox Chic

W ofercie znalazły się również modele, które łączą w sobie luksusowy design i młodzieżowy akcent - tu znajdzie się Mark Maddox Golden Chic MF0010-97. Ten niezwykle biżuteryjny model posiada ciekawe zdobienie na tarczy, które przełamuje jego wysoce elegancki charakter - mowa tu o indeksie w formie subtelnej gwiazdki przy godzinie dwunastej. Model znajdziemy również w wersji na stali szlachetnej ze srebrną powłoką. Sprawdź ofertę Mark Maddox i wybierz model, który wyeksponuje twoje piękno i indywidualność.