Producenci Mark Maddox to projekty, które cechują się świeżością i niepowtarzalnością na rynku zegarków. Ideą marki jest czerpanie piękna z różnych zakątków świata i przekładanie go na niesamowite projekty zegarków. W ofercie męskich modeli Mark Maddox znajdziemy oryginalne, ale eleganckie czasomierze w przystępnej cenie, które zapewnią uzupełnienie każdego stroju.

czytaj dalej

Zegarki Męskie Mark Maddox

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Mark Maddox to hiszpańska firma niesie za sobą ciekawą historię oraz oryginalny pomysł, który codziennie przyciąga do siebie nowych, zadowolonych klientów. Ich projekty zachwycają oryginalnością i nowoczesnym podejściem do swoich projektów. Sprawdź co znajduje się w ofercie zegarków męskich!

Zegarek męski Mark Maddox w wersji vintage czy casual?

Każdy model to wyjątkowy projekt inspirowany kulturą danego miejsca. W ofercie męskich zegarków znalazła się linia Mahü, powstała dzięki fascynacji wiedeńską dzielnicą. Zegarki te, to połączenie stylistyki vintage z nowoczesnym trendem. Piękne wzornictwo, prostolinijne kształty, neutralne, ale eleganckie kolory - to właśnie Mahü. W poszukiwaniu klasycznego modelu warto zobaczyć linię Trendy lub Casual, które wyróżniają się stylem i klasą. Okrągłe koperty zawieszono na skórzanych paskach meshowych bransoletach, a analogowe tarcze pozostawiono w tradycyjnym, minimalistycznym wydaniu lub uzupełniono o indeksy formie liczb arabskich i dodatkowe su-tarcze z chronografem. W nieco bardziej  odświeżonej i nowoczesnej wersji znajdzie się linia Shibuya. Zegarki inspirowane atmosferą Japonii to ciekawe kombinacje kolorystyczne zamknięte w nowoczesnym, ale wciąż klasycznym wzornictwie.

Mark Maddox Sport - z myślą o funkcjonalności

Mark Maddox to ciągłe odkrywanie świata, dlatego, aby lepiej się w nim odnaleźć, marka wypuściła linie Sport. Cyferblaty modeli z tej serii zostały uzupełnione o dodatkowe sub-tarcze z funkcją datownika dnia tygodnia, miesiąca oraz czasem 24 H. Mimo nazwy Sport, modele te cechują się raczej eleganckim wzornictwem - nie mniej jednak świetnie sprawdzą się przy okazji streetwearowych stylizacji. Zobacz, co jeszcze przygotowała dla ciebie marka Mark Maddox i wybierz model, który uzupełni twój niepowtarzalny styl.