Pierwszy flagowy sklep Citizen Watch w prestiżowej dzielnicy Tokio

Rozmaitości

Pierwszy flagowy sklep Citizen Watch w prestiżowej dzielnicy Tokio

Aneta Kublik

Z wykształcenia jest filologiem polskim. Pisanie towarzyszy jej od zawsze. Powiedzieć o niej „zegarkowy pasjonat” to mało. Lubi śledzić nowe rozwiązania technologiczne, a zegarkowy savoir-vivre nie ma przed nią tajemnic. Prywatnie trenuje kalistenikę i fitness.

01 czerwca 2023

Citizen Watch Company jako międzynarodowa firma od lat zajmuje mocną pozycję lidera na rynku zegarmistrzowskim. W celu jej umocnienia w 2017 roku otworzyła swój jeden z pierwszych nowoczesnych showroomów. Zastanawiasz się, jak wygląda flagowy sklep Citizen Watch Group? Co znajduje się w jego ofercie i co sprawia, że klienci chętnie odwiedzają właśnie ten salon wystawowy? Przekonaj się o tym już teraz. Odwiedź z nami „CITIZEN FLAGSHIP STORE TOKYO” znajdujący się w prestiżowej dzielnicy handlowej Ginza w Tokio w Japonii!

 
  • Pierwszy flagowy sklep Citizen Watch Company jest zlokalizowany w luksusowym kompleksie handlowym GINZA SIX w Tokio.
  • Salon dysponuje pełną ofertą od marek Citizen i Citizen Watch Group - Alpina, Arnold & Son, Bulova, Campanola, Frederique Constant.
  • Design luksusowego sklepu CITIZEN FLAGSHIP STORE TOKYO wyróżnia się jasnym, nowoczesnym i przestronnym wnętrzem.
  • Więcej informacji na temat zegarków znajdziesz na naszym blogu
 

Marka Citizen – światowy lider na rynku zegarmistrzowskim

Citizen to japońska marka, która od 1918 roku jest niekwestionowanym liderem na światowym rynku zegarmistrzowskim. Jako jedna z nielicznych firm produkuje wysokozaawansowane zegarki wyróżniające się nowoczesnymi technologiami oraz klasyczną i ekskluzywną estetyką.

 
Wejście do flagowego sklepu Citizen Watch w kompleksie handlowym GINZA SIX w Tokio
Źródło: WatchPro
 

Trzymając się tej konwencji, firma Citizen Watch Company 20 kwietnia 2017 roku otworzyła swój pierwszy na świecie flagowy sklep „CITIZEN FLAGSHIP STORE TOKYO”. Zlokalizowany jest on w jednej z najpopularniejszych dzielnic handlowych Tokio w Japonii, gdzie mieści się wiele ekskluzywnych butików, w tym największy i ultranowoczesny kompleks GINZA SIX.

 
Wnętrze flagowego salonu Citizen Watch w Tokio z widokiem na główne wejście
Źródło: WatchProSite
 

CITIZEN FLAGSHIP STORE TOKYO – pierwszy nowoczesny flagowy salon Citizen

Luksusowy salon Citizen Watch Co., Ltd. mieści się na parterze właśnie tego, utrzymanego w postmodernistycznym stylu, kompleksu handlowego. Zajmuje on powierzchnię 300 metrów kwadratowych. Jego przestronne wnętrze, zaprojektowane na wzór sklepów Apple, wyróżnia się innowacyjnym designem, kameralną atmosferą oraz jasną przestrzenią.

 
wnętrze z gablotami flagowego salonu Citizen Watch w Tokio
Źródło: WatchPro
 

Na szerokich powierzchniach wystawienniczych prezentowana jest pełna i tym samym największa gama zegarków Citizen oraz Citizen Watch Group, w tym Alpina, Arnold & Son, Bulova, Campanola, Frederique Constant. Każda marka zajmuje specjalnie wydzieloną strefę. Starannie przygotowane ekspozycje z gablotami prezentują bogatą ofertę luksusowych zegarków premium.

 
Ekspozycje marek Cmpanole i Bulova we flagowym salonie Citizen Watch w Tokio
Źródło: Citizen Flagship Store
 

We flagowym sklepie CITIZEN FLAGSHIP STORE TOKYO oprócz ekspozycji wystawienniczych znajdują się też dodatkowe strefy sprzedażowe, które mają na celu zapewnienie przyjaznej i gościnnej atmosfery połączonej ze sprzedażą detaliczną. Salon na miejscu oferuje też ciche prywatne pokoje do konsultacji, bar do przeprowadzania luźniejszych rozmów, a także warsztat naprawczy.

 
Prywatny salon do konsultacji we flagowym sklepie Citizen Watch w Tokio
Źródło: WatchPro
 

W celu zapewnienia wyjątkowych wrażeń podczas spokojnych zakupów klienci mogą nie tylko obejrzeć i rozeznać się w ofercie interesujących ich zegarków, ale też dotknąć i je przymierzyć. Dodatkowo entuzjaści zegarków i kolekcjonerzy odwiedzający salon mogą porozmawiać o nich ze specjalistami ds.marek. Z kolei kupującym w rozwiązaniu problemów i wątpliwościach pomogą wielojęzyczni pracownicy obsługi klienta.

 
Ekspozycja marki Citizen we flagowym salonie Citizen Watch w Tokio
Źródło: WatchPro
Ekspozycja marki Frederique Constant we flagowym salonie Citizen Watch w Tokio
Źródło: WatchPro
 
Wnętrze flagowego salonu Citizen Watch w Tokio
Źródło: WatchPro
Bar we wnętrzu flagowego salonu Citizen Watch w Tokio
Źródło: Professional Jeweller
 

Luksusowy sklep Zegarownia Premium w Warszawie

CITIZEN FLAGSHIP STORE TOKYO dysponuje bogatą kolekcją zegarków Citizen. Jednak nie musisz jechać aż do Japonii, aby odkryć i docenić piękno zegarków Citizen Watch Group. W sklepie Zegarownia pasjonaci zegarków znajdą coś dla siebie, co wpasuje się w różnorodne gusta i preferencje. W sklepie stacjonarnym Zegarownia Premium na ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 45 w Warszawie znajdziesz luksusowe zegarki od takich marek jak Alpina, Bulova, Citizen, Frederique Constant, a także ciekawą ofertę produktów od polskich marek premium.


Aneta Kublik

Z wykształcenia jest filologiem polskim. Pisanie towarzyszy jej od zawsze. Powiedzieć o niej „zegarkowy pasjonat” to mało. Lubi śledzić nowe rozwiązania technologiczne, a zegarkowy savoir-vivre nie ma przed nią tajemnic. Prywatnie trenuje kalistenikę i fitness.