Carl von Zeyten jest niemiecką marką, która tworzy zegarki z miłości do tradycji oraz niebanalnych i zaskakujących rozwiązań. Nic więc dziwnego, że pasjonaci historii, zegarków i tego co w nich najlepsze wybierają właśnie tę markę.

czytaj dalej

Zegarki Carl von Zeyten ® Baden-Baden

(1)

Popularność
Popularność

Każda kolekcja zegarków od Carla von Zeytena cechuje się swoim własnym, niepowtarzalnym stylem, który trudno jest podrobić. Rozpoznawalny design jest chętnie doceniany zarówno przez profesjonalnych znawców, jak i miłośników-amatorów zegarków.

Carl von Zeyten Baden-Baden - sznyt, tradycja, wzornictwo

Nie inaczej jest z serią Baden-Baden, która powstałaby cieszyć oko i spełniać najwyższe oczekiwania wymagających mężczyzn. Nazwa kolekcji to nawiązanie do uzdrowiskowego miasta w Niemczech, które szczyci się długą tradycją i wyjątkową historią od XII w. Stylistyka zegarków Carl von Zeyten z tej kolekcji odzwierciedla niezwykłą architekturę tego miasteczka.

Diabeł tkwi jednak w szczegółach i to one tak naprawdę decydują o tym, czy dana marka będzie zachwycać, czy wręcz przeciwnie - wtopi się w zegarki innych firm. W przypadku zegarków Carl von Zeyten Baden-Baden widoczny jest ten pierwszy trend. Każdy model z tej kolekcji posiada charakterystyczną tarczę. Jest ona ozdobiona delikatnym, giloszowanym wzorem. Tę stylistykę dopełnia wręcz awangardowy wygląd okienka open heart, przez które widoczny jest cały centralny balans mechanizmu automatycznego. Oprócz tego, zegarki Baden-Baden posiadają dwie oddzielne sub-tarcze - wskazującą godziny i minuty, a także odliczającą sekundy.

Carl von Zeyten Baden-Baden - wysoka jakość produktów

Zegarki von Zeyten Baden-Baden to nie tylko sam design. Na sukces tej kolekcji składa się również wysoka jakość wykorzystanych materiałów przy produkcji. Każdy zegarek Baden-Baden został stworzony z hipoalergicznej i nieuczulającej stali szlachetnej, wygodnej w noszeniu skóry naturalnej oraz twardego szkła mineralnego. Teraz, doskonałym wyglądem, precyzją i starannym wykonaniem, możesz cieszyć się w każdej sytuacji.