Carl von Zeyten jest marką prezentującą nowatorski styl połączony z tradycyjnym rzemiosłem zegarmistrzowskim. Zegarki oferowane przez tą niemiecką firmę zaskakują wielu użytkowników swoim niekonwencjonalnym wyglądem.

czytaj dalej

Zegarki Carl von Zeyten ® Bernau

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Kolekcje zegarków Carla von Zeytena to styl, niepowtarzalny design i świetne projekty uwzględniające najlepszą jakość materiałów i staranne wykonanie. Nic więc dziwnego, że marka doceniana jest przez miłośników zegarków, tradycji i historii.

Carl von Zeyten Bernau - spojrzenie w przeszłość

Seria zegarków Bernau to modele stworzone z myślą o wymagających osobach, które pragną posiadać w swojej garderobie elegancki i wysublimowany dodatek. Nazwa kolekcji nawiązuje do jednego z miasteczek w Niemczech - Bernau, które poszczycić się może długą historią od ok. XIII wieku.

Architektura miasteczka Bernau nawiązuje do stylu późnogotyckiego i neogotyckiego. Te same charakterystyczne cechy obu stylów dominują w kolekcji zegarków Carl von Zeyten Bernau - drobiazgowość, liczne detale, szczegóły nawiązujące do rzeźb oraz łuki. Style te doskonale prezentują się na jasne tarczy zegarków Bernau. Ich misternie zdobione giloszem tarcze wyposażono w nietypową kompilację dwóch okienek open heart, odsłaniające bogato zdobiony, podwójny balans (dual balance). Szyku dodaje modeli bogato wykonany pierścień ze stali szlachetnej próby 316L.

Carl von Zeyten Bernau - precyzja w odmierzaniu czasu

Zegarki Carl von Zeyten Bernau to doskonale precyzyjne zegarki, które odmierzają czas w oparciu o mechanizm automatyczny kalibru 223. Sam mechanizm jest osadzony na 47 kamieniach łożyskujących, z kolei jego rezerwa chodu wynosi maks 40 godzin. Rezerwę można z łatwością sprawdzić na wskaźniku umieszczonym na tarczy na godzinie dwunastej.