Carl von Zeyten to marka, która czerpie w swoich projektach ze stylu bawarskiego, gotyckiego, klasycznego i wielu innych, tworząc tym samym niepowtarzalne i niedające się podrobić zegarki.

czytaj dalej

Zegarki Carl von Zeyten ® Calw

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Carl von Zeyten Calw stawia na funkcjonalność, a jednocześnie kunsztowne wykonanie i jakość. Nic więc dziwnego, że tej niemieckiej marce zaufało tysiące osób.

Carl von Zeyten Calw - funkcjonalność połączona z ornamentyką

Styl bawarski i rokoko to dwa całkowicie odmienne style charakterystyczne przede wszystkim dla architektury Niemiec i Francji. Jednak w kolekcji zegarków Carl von Zeyten Calw udało się je połączyć, tworząc niespotykany na co dzień design.

Bogatą ornamentykę można podziwiać na samej tarczy zegarków Carl von Zeyten Calw. Uwagę przykuwa, bez wątpienia, umieszczone nad godziną szóstą okienko open heart odsłaniające balans mechanizmu. Artystyczne wzornictwo nawiązuje wyglądem do finezyjnego stylu rokoko. Każdy zegarek Calw posiada również na godzinie dwunastej wskaźnik dzień/noc, a także czas podwójny umieszczony w dodatkowej sub-tarczy na godzinie dziewiątej.

Zegarki Carl von Zeyten Calw - wykonanie na najwyższym poziomie

Zegarki Carl von Zeyten Calw są kolekcją, która dba o wysoką jakość wykorzystywanych produktów, a także o staranne i precyzyjne wykonanie. Do stworzenia tych modeli posłużyła najlepsza skóra naturalna, nieuczulająca stal szlachetna o próbie 316L platerowana różowym złotem (metoda PVD) oraz utwardzone szkło mineralne pokryte powłoką szafirową.