Piękno niemieckiego kunsztu zegarmistrzowskiego można odkrywać i podziwiać m.in. w wyjątkowych produktach i w niezwykłym fachu firmy Carl von Zeyten. Marka prezentuje zegarki, które z pewnością spodobają się miłośnikom zegarków z duszą i oryginalnie zdobionych produktów.

czytaj dalej

Zegarki Carl von Zeyten ® Wolfach

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Różnorodny styl, niezwykłe zdobienia, od których trudno oderwać wzrok, i najlepsza jakość materiałów, to właśnie charakteryzuje każdą kolekcję marki Carl von Zeyten, które są sztuką samą w sobie.

Carl von Zeyten Wolfach - dekoracyjny wygląd połączony z tradycją

Carl von Zeyten Wolfach to kolekcja damska, która wyglądem oraz nazwą serii nawiązuje do malowniczego pejzażu niemieckiego miasteczka Wolfach położonego w kraju związkowym Badenia-Wirtembergia. Kolekcja Wolfach zachwyca dekoracyjnością i kunsztownymi zdobieniami tarcz i pierścieni. Przypominają one niezwykłe ornamenty i freski znajdujące się na elementach architektonicznych historycznych budynków Wolfach.

Co najdziemy w kolekcji Carl von Zeyten Wolfach?

W ofercie Zegarowni dostępne są dwa finezyjne zegarki, które są utrzymane w jasnej i ciemnej, kontrastującej stylistyce. Te damskie modele zachwycają lunetami, które ozdobiono dwoma rzędami mieniących się kryształków odbijającymi refleksy słoneczne. Dodatkowo, przy tworzeniu tarczy, zastosowano formę zdobienia typu skeleton - cyferblat jest całkowicie transparentny, co pozwala użytkowniczce na podziwianie precyzyjnej pracy misternie wykonanego mechanizmu automatycznego. Niezwykły efekt dopełniają stylizowane indeksy arabskie. Funkcję stylistycznej klamry, w wyglądzie tych dwóch zegarków, spełniają skórzane i bardzo wygodne paski, które zapinane są na zatrzask.

Wysoka jakość zegarków Carl von Zeyten Wolfach

Damskie zegarki z kolekcji Carl von Zeyten Wolfach zostały wyposażone w najlepszej jakości niemieckie mechanizmy automatyczne, które osadzone zostały na 21 kamieniach łożyskujących. Zamknięto je w kopertach wykonanych z nierdzewiejącej i połyskującej srebrnej stali szlachetnej. Oprócz tego, niezwykłe, dekorowane tarcze zabezpiecza szkło mineralne. Wszystkie elementy zebrane w jedną całość prezentują się elegancko i stylowo. Bez wątpienia zegarki Carl von Zeyten Wolfach są idealne dla kobiet z klasą, ceniące biżuteryjny styl i wykonanie.