Smartwatche to prawdziwy hit ostatnich czasów. Inteligentne zegarki służą nam nie tylko jako wsparcie w trakcie sportowych starań o lepszą sylwetkę lub zwycięstwo, ale także są bardzo przydatne na co dzień. Branża smartwatchy rozwija się bardzo prężnie, wciąż wypuszczając na rynek nowe, wspaniałe modele.

czytaj dalej

Zegarki sportowe Polar Vantage V2

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Sklep Zegarownia chce być zawsze na czasie, dlatego stale uzupełniamy naszą kategorię smartwatchy, starając się, by oferowane przez nas zegarki spełniały wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Posiadamy w swojej ofercie liczne smartwatche sportowe, w tym cenionej marki Polar.

Polar Vantage V2 - przyjaciel w sporcie

Sport to ważna część naszego życia - pozwala nam zachować zdrowie i sylwetkę. Fińska marka Polar wyszła naprzeciw oczekiwaniom klientów, tworząc serię Polar Vantage V2. Modele Vantage V2 to minimalizm połączony z wszechstronną zawartością. Mnogość profili sportowych, dzienniki aktywności, dedykowane aplikacje Serene, Sleep Plus Stages czy Nightly Recharge, testy wydolnościowe oraz licznik kalorii to tylko ułamek możliwości tego urządzenia. Ponadto smartwatch Polar Vantage V2 łączy się z twoim smartfonem, pozwalając na odbieranie powiadomień. Możesz także spersonalizować swój zegarek, a przy tym sprawdzić prognozę pogody, datę i dzień tygodnia, ustawić stoper lub alarm i sterować muzyką ze swojego telefonu. Wszystko to sprawia, że Vantage V2 będzie przyjacielem w każdym momencie twojego życia.

Polar Vantage V2 - nowoczesność na twoim nadgarstku

Wszystkie smartwatche w naszym sklepie pochodzą bezpośrednio od dystrybutorów. Polar Vantage V2 nie należy do wyjątków, to oryginalny sprzęt, który poprawi jakość twojego życia, począwszy od sportu, a skończywszy na codziennych obowiązkach. Minimalistyczny design, polimerowa koperta, silikonowy pasek - z przyjemnością założysz go na co dzień i do pracy. Kiedy poznasz dokładniej Vantage V2 już nie będziesz chciał innego smartwatcha!