Polar Ignite to kolejna odsłona kultowych zegarków sportowych, która tym razem skierowana jest przede wszystkim do fanów aktywności fitness. Specjalnie dostosowane funkcje świetnie sprawdzą się podczas joggingu, jazdy na rowerze, czy wszelkich treningów outdoor. Polar Ignite zapewnia codzienny monitoring Twoich postępów, dzięki czemu świetnie motywuje do działania, poprawia kondycję, dba o zdrowie i dobre samopoczucie.

czytaj dalej

Zegarki Polar Ignite

(3)

Popularność
 1. -15%
  Smartwatch Polar Ignite 2 Smartwatch Polar Ignite 2
  Darmowa dostawa
  najpóźniej za 5 dni
  999,00 zł 849,00 zł

  Polar Ignite 2 725882058153

  Darmowa dostawa
  najpóźniej za 5 dni
 2. -15%
  Smartwatch Polar Ignite 2 Smartwatch Polar Ignite 2
  Darmowa dostawa 24H
  999,00 zł 849,00 zł

  Polar Ignite 2 725882058160

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24H
 3. -15%
  Smartwatch Polar Ignite 2 Smartwatch Polar Ignite 2
  Darmowa dostawa
  najpóźniej za 5 dni
  999,00 zł 849,00 zł

  Polar Ignite 2 725882058139

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa
  najpóźniej za 5 dni
Popularność

Mimo swoich niewielkich rozmiarów Polar Ignite oferuje całe spektrum przydatnych, a zarazem ciekawych funkcji. Opracowane przez specjalistów technologie obejmują indywidualne wskazówki treningowe, GPS, ćwiczenia oddechowe i całodobowy monitoring aktywności. Fenomen tych urządzeń potwierdzają liczne, pozytywne opinie - Polar Ignite to zdecydowanie jeden z bestsellerów wśród fanów aktywności na świeżym powietrzu!

Zaawansowane funkcje - Polar Ignite dla fanów outdooru

Ten zegarek sportowy skonstruowany został z myślą o każdym, kto lubi wszelkie aktywności na świeżym powietrzu. Nie ważne, czy jesteś zaawansowanym profesjonalistą, czy trening traktujesz hobbystycznie - Polar Ignite w każdym przypadku sprawdzi się tak samo dobrze! Wyposażony jest praktyczne rozwiązania, pozwalające na bezpieczny trening, m.in. świetnie działający GPS, dzięki któremu zawsze trafisz do punktu docelowego i poznasz także ważne dane wybranej trasy. Zegarek świetnie współpracuje z jego właścicielem - potrafi dostosować indywidualne plany treningowe do aktualnej kondycji i czasu potrzebnego na odpoczynek, posiada także ponad 100 profili sportowych. Skutecznie poprawi wydolność oddechową dzięki wbudowanej funkcji Serene, a nocą zadba o jak najlepszą regenerację.

Komfort i wytrzymałość - cechy niezbędne w zegarkach Polar Ignite

Jak to możliwe, że tak bogato wyposażone urządzenie może ważyć tak mało? Starannie przemyślana konstrukcja Polar Ignite to kolejna, ważna cecha tych zegarków. Producenci zastosowali niezawodne rozwiązania, stosowane u wielu topowych marek zegarków outdoorowych. Obudowa wykonana została z polimeru wzmocnionego włóknem szklanym, element ten dodatkowo zabezpieczono ramką ze stali nierdzewnej. Użytkownikowi zagwarantowano łatwość obsługi Polar Ignite, którą zapewnia dotykowy ekran z wbudowanym czujnikiem oświetlenia. Atutem, który dla wielu stanowi jedną z ważniejszych cech budowy, jest możliwość szybkiej wymiany paska. Pozwala to na wygodne używanie tego samego urządzenia, zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn.