Polar Vantage to zegarki zaprojektowane, by umożliwić sportowcom na każdym etapie zaawansowania przekraczanie granic i osiąganie postawionych sobie celów. Smartwatch Polar Vantage stanowi połączenie minimalistycznego designu i innowacyjnej technologii, zbudowanej w oparciu o lata badań naukowych.

czytaj dalej

Zegarki sportowe Polar Vantage

(4)

Popularność
 1. -11%
  Zegarek sportowy Polar Vantage V3 Sky Blue Zegarek sportowy Polar Vantage V3 Sky Blue
  Darmowa dostawa 24h
  2 749,00 zł 2 435,00 zł

  Polar Vantage V3 Sky Blue 725882064451

  Darmowa dostawa 24h
 2. -11%
  Zegarek sportowy Polar Vantage V3 Night Black Zegarek sportowy Polar Vantage V3 Night Black
  Darmowa dostawado 7 dni
  2 749,00 zł 2 434,00 zł

  Polar Vantage V3 Night Black 725882064437

  Darmowa dostawado 7 dni
 3. -8%
  Zegarek sportowy Polar Vantage V3 Sunrise Apricot Zegarek sportowy Polar Vantage V3 Sunrise Apricot
  Darmowa dostawado 7 dni
  2 749,00 zł 2 524,00 zł

  Polar Vantage V3 Sunrise Apricot 725882064468

  Darmowa dostawado 7 dni
 4. -8%
  Zegarek sportowy Polar Vantage V3 + H10 Night Black SET Zegarek sportowy Polar Vantage V3 + H10 Night Black SET
  Darmowa dostawado 7 dni
  2 999,00 zł 2 749,00 zł

  Polar Vantage V3 + H10 Night Black SET 725882064444

  Darmowa dostawado 7 dni
Popularność

Serię zegarków Polar Vantage wyposażono w m.in. licznik kalorii, 130 trybów sportowych, monitorowanie tętna i jakości snu oraz wiele innych funkcji, które pomogą dbać o zdrowie, kontrolować jego stan i przeprowadzać wyjątkowo efektywne treningi. Zaprojektowano go z myślą o osobach aktywnych, nieograniczających się do jednej dyscypliny sportu.

Polar Vantage - planuj treningi i monitoruj organizm

Spersonalizowany przewodnik treningowy przygotowuje plany treningu na każdy dzień, które są określane na podstawie historii treningowej oraz aktualnego poziomu kondycji. Do wyboru są treningi: kardio, siłowy oraz uzupełniający. Polar Vantage obsługuje ponad 130 dyscyplin sportowych! Dzięki smartwatchowi Polar Vantage możesz zadbać o zdrowie przy pomocy funkcji, które umożliwiają monitorowanie pracy organizmu. Smartwatch posiada wbudowane ćwiczenia oddechowe z podpowiedziami, dzięki którym można poprawić stan umysłu oraz ciała, jakość snu i długoterminowe samopoczucie. Dysponuje też m.in. możliwością pomiaru tętna z nadgarstka, rozwiązanie to stosuje multisensoryczną technologię, dzięki której eliminowane są zakłócenia wynikające z ruchu zegarka podczas treningu, zapewniając tym samym najwyższą jakość pomiaru. Polar Vantage daje również możliwość monitorowania codziennej aktywności na pięciu poziomach intensywności, przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, a do tego zlicza kalorie, kroki i odległość z każdego dnia.

Z Polar Vantage osiągniesz pełnię swoich możliwości

Polar Vantage to niezwykłe osiągnięcie inżynierii, zaprojektowane, aby umożliwić osiągnięcie pełni swoich możliwości. Każdy detal tego zegarka został zaprojektowany z myślą o jednym - sporcie na najwyższym poziomie. Smartwatche Polar Vantage powstały we współpracy ze sportowcami, byłymi zawodowcami i naukowcami, zajmującymi się sportem. Technologia smartwatchy Polar gromadzi dane organizmu i przekształca je w przejrzyste informacje, które można wykorzystać, by poprawić skuteczność treningów i osiągać jak najlepsze wyniki. Podejmij wyzwanie! Wybierz model Polar Vantage i rozpocznij drogę do formy idealnej dzięki efektywnym planom treningowym!

Oficjalny Sprzedawca Polar Vantage - Autoryzowany Sklep – Dystrybutor

Zegarownia.pl to autoryzowany sprzedawca Polar Vantage. Wszystkie zegarki pochodzą z oficjalnej dystrybucji. Zapraszamy do zakupu w sklepie stacjonarnym i internetowym. Gwarantujemy szybką wysyłkę.