Smartwatche Polar Grit X są zegarkami dla miłośników aktywności fizycznych, survivalu i regularnie trenujących różnorodne sporty outdoorowe. Kolekcja ta jest dedykowana osobom, które chcą poprawić swoją kondycję, osiągać jak najlepsze wyniki w zawodach i pragną mieć pod kontrolą swoje osiągnięcia i stawiać sobie coraz wyższą poprzeczkę.

czytaj dalej

Zegarki Polar Grit X

(6)

Popularność
 1. Bestseller-15%
  Zegarek Polar Grit X Black M/L Zegarek Polar Grit X Black M/L
  Darmowa dostawa 24H
  1 699,00 zł 1 444,00 zł

  Polar Grit X Black M/L Grit X Czarny M/L

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24H
 2. -4%
  Smartwatch Polar Grit X Pro Titan M/L Smartwatch Polar Grit X Pro Titan M/L
  Darmowa dostawa 24H
  2 799,00 zł 2 695,00 zł

  Polar Grit X Pro Titan M/L 725882058726

  Darmowa dostawa 24H
 3. -7%
  Smartwatch Polar Grit X Pro Czarny M/L Smartwatch Polar Grit X Pro Czarny M/L
  Darmowa dostawa
  najpóźniej za 5 dni
  2 349,00 zł 2 179,00 zł

  Polar Grit X Pro Czarny M/L 725882058696

  Darmowa dostawa
  najpóźniej za 5 dni
 4. -7%
 5. -7%
 6. -15%
  Zegarek Polar Grit X Green M/L Zegarek Polar Grit X Green M/L
  Darmowa dostawa 24H
  1 699,00 zł 1 444,00 zł

  Polar Grit X Green M/L Grit X Zielona M/L

  Darmowa dostawa 24H
Popularność

Zegarownia oferuje kilka wersji kolorystycznych zegarków Polar Grit X m.in. w czarnym, zielonym, czy białym odcieniu. Dodatkowo każdy model ma inny rozmiar paska, co pozwala użytkownikom na dobranie odpowiedniego rozmiaru do obwodu swojego nadgarstka. Takie rozwiązanie sprawia, że z produktów Polar Grit X mogą korzystać zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

Polar Grit X - zegarki odpowiednie do sportów ekstremalnych i survivalu

Polar Grit X są zegarkami, które w 100% zadowolą zawodowego sportowca. Ich solidna budowa, szeroka funkcjonalność oraz zaawansowane technologie sprawią, że przetrzymają ekstremalne temperatury, będą odporne na wstrząsy, a do ich wnętrza nie przeniknie żadna wilgoć. Potwierdzeniem tej bardzo dobrej jakości wykonania są pozytywnie i z sukcesem przeprowadzone testy wojskowe. Urządzenia Polar Grit X spełniają normę militarną MIL-STD-810G, która umożliwia - bez obaw o zniszczenie zegarka, uprawianie survivalu oraz sportów ekstremalnych jak np.: kajakarstwa górskiego, wspinaczki górskiej i skałkowej, kolarstwa górskiego, speleologii (chodzenie po jaskiniach), raftingu, czy biegów w terenie. Przy tych dziedzinach z pewnością sprawdzą się funkcje całodobowego pomiaru aktywności, spersonalizowanego przewodnika treningowego (FitSpark™), nawigowanie po trasie oraz planowanie trasy z Komoot.

Smartwatch Polar Grit X - idealny na co dzień

Nowoczesny i casualowy design Polar Grit X z pewnością będzie dobrze prezentował się w połączeniu ze sportowo-eleganckimi ubraniami. Oprócz tego w łatwy sposób będziesz mógł kontrolować swoje zdrowie (funkcja Serene™, Nightly Recharge™ i Sleep Plus Stages™ ), a do tego będziesz otrzymywał powiadomienia z telefonu, informacje o pogodzie, a także w łatwy sposób skorzystasz z GPS-u. Polar Grit X są zegarkami, które oprócz idealnego przystosowania sportowego, sprawdzą się również w codziennych sytuacjach. To wszystko sprawia, że ich cena jest adekwatna do oferowanej jakości. Odkryj swój własny zegarek Polar Grit X z autoryzowanym sklepem Zegarownia.