Pochodząca z Litwy marka Vostok Europe w swoich projektach stawia na oryginalność i dopasowanie do potrzeb klienta. Linia Expedition nawiązuje nazwą do wyprawy „North-Pole 1”, która poświęcona była badaniom polarnym. Oprócz tego, że producent zadbał o dostosowanie kolekcji do trudnych warunków zewnętrznych, postanowił także dopracować do perfekcji wygląd zegarków.

czytaj dalej

Paski Do Zegarków Vostok Europe Expedition

(13)

Popularność
Popularność

Zegarownia dba o to, żebyś miał z czego wybierać. W naszej ofercie znajdziesz wiele pasków do zegarków Vostok Europe Expedition, dzięki którym możesz w kilka minut zmienić wygląd ulubionego modelu i nadać mu nowe życie.

Paski do zegarków - jak szybko zmienić wygląd ulubionego modelu

Paski z kolekcji Vostok Europe Expedition pozwalają dostosować wygląd zegarka do Twoich aktualnych potrzeb. Dzięki wysokiej jakości materiałom, z których są wykonane, wygodnie leżą na nadgarstku i są niemal niewyczuwalne. Mają szerokość 24 mm i najczęściej uszyte są ze skóry lub wycięte z tworzywa. Mają różne kolory, dzięki czemu będą pasować do wielu stylizacji. Zapinają się na klamerkę, a teleskopowe mocowanie zapewnia trwałość na długi czas.

Wymienne paski - dlaczego warto?

Paski do zegarków Vostok Europe Expedition są doskonałym przykładem na to, jak za niewielkie pieniądze można urozmaicić swój czasomierz i z jednego zegarka zrobić dwa (lub więcej) modele o zupełnie odmiennym charakterze.