Jakie zegarki powinien wybrać każdy mężczyzna, poszukujący wysokiej klasy zegarków, nadających charakteru i ekskluzywnego wyglądu? Tylko modele Fossil Nate! Są to jedne z najlepszych zegarków dostępnych na rynku pochodzące właśnie z tego rodzaju modeli. Sprawdź sam, jak idealnie do CIebie pasują!

czytaj dalej

Zegarki Fossil Nate

(2)

Popularność
 1. Bestseller-33%
  Zegarek męski Fossil Nate Zegarek męski Fossil Nate
  Darmowa dostawa 24h
  999,00 zł 669,00 zł

  Fossil Nate JR1401

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24h
 2. -33%
  Zegarek męski Fossil Nate Zegarek męski Fossil Nate
  Darmowa dostawa 24h
  899,00 zł 602,00 zł

  Fossil FOSSIL NATE JR1487

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24h
Popularność

Fossil to jedna z najchętniej wybieranych marek w naszym sklepie. Nic dziwnego! Zegarki tej marki to najwyższa jakość mechanizmów, zamknięta w stalowych kopertach, które zaprojektowane zostały w nowoczesnym, casualowym stylu. Sprawdź jedną z najciekawszych serii tej marki - Fossil Nate.

Zegarki męskie Fossil Nate - wyjątkowe jak Ty

Duże masywne zegarki męskie przeznaczone dla Panów pragnących się wyróżnić z tłumu. Ogromna czytelna tarcza wykonana jest ze stali szlachetnej. Zegarki występują na pasku skórzanym i bransolecie, są idealnie dopasowane grubością i szerokością do wielkości koperty. Posiadają chronograf oraz datownik wskazujący aktualny dzień tygodnia. Zegarki Fossil Nate to czasomierze bardziej na co dzień, pasujące do strojów ‘’na luzie’’. Świetnie sprawdzą się na ręku mężczyzny, który pragnie wyróżnić się w tłumie.