Fossil Decker to unikalna propozycja dla każdego, komu zależy na szczególnie dopracowanych zegarkach. Dzięki wartościowym i przemyślanym projektom każdy zegarek z tej serii wyróżnia się indywidualnym wzornictwem oraz reprezentacją popularnych współcześnie trendów, udowadniając swoje pochodzenie jako zegarków fashion.

czytaj dalej

Zegarki Fossil Decker

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Zegarki o szerokiej funkcjonalności są jednymi z najczęściej wybieranych modeli wśród naszych klientów. Niezależnie do tego, jaki model Fossil Decker, na pewno nie rozczaruje cię jego wykończenie i dopracowanie w każdym calu. Postaw na jakość produktu i wybierz Fossil Decker.

Czym cechują się zegarki Fossil Decker?

To oryginalne sportowe modele zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Wykonane zostały z najwyższeh  jakości tworzyw sztucznych, stali szlachetnej, lub kauczuku. Koperta w każdym modelu jest duża, rzuca się z daleka w oczy a tarcza jest przejrzysta i czytelna.  Modele Fossil Decker wyposażone są w datownik wskazujący aktualny dzień tygodnia, niektóre zegarki posiadają także chronograf. Zegarki Fossil Decker Występują na pasku skórzanym, bransolecie i pasku gumowym. Modele występują w stonowanych kolorach, pasują idealnie do stroju codziennego, cześć z nich posiada elementy stali szlachetnej pokrytej specjalnymi, odpornymi na zarysowania kolorowymi powłokami, nadają im wyjątkowy charakter.