Marka Fossil proponuje nam wyjątkowe zegarki. Firma zdobywa liczne sukcesy od lat osiemdziesiątych, kiedy Tom Kartsotis postanowił zaproponować klientom coś więcej, niż zwykły czasomierz. Zegarki miały posiąść charakter, który wyróżniałby je na tle innych, standardowych propozycji obecnych na rynku. Zatrudniona projektantka, Lynne Stafford, zaproponowała kolekcję, która nawiązywała do stylu lat pięćdziesiątych. Od tej pory elementy retro zagościły w projektach marki Fossil na dobre. Kolekcja zegarków wykorzystująca design ubiegłych dekad pozwoliła marce zaistnieć na światowym rynku.

czytaj dalej

Zegarki Fossil Cecile

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Fossil oferuje bogatą gamę produktów, które charakteryzują się wyjątkowym stylem i funkcjonalnością. Stanowią nie tylko urządzenia wskazujące czas, ale też ozdobę nadgarstka. Taki był cel Toma Kartsotisa, gdy powoływał do życia swoją firmę.

Fossil Cecile - dopracowanie w każdym calu

Marka stawia na satysfakcję swoich klientów, wśród których są zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Dla tych ostatnich powstało kilka kolekcji, będących subtelnymi i estetycznymi propozycjami na co dzień i na wielkie wyjścia. Jedną z propozycji dla damskiej części klienteli jest fantastyczna kolekcja Fossil Cecile. Są to zegarki łączące w sobie modne i eleganckie elementy ze sportową nutą. Tym, co zasługuje na uwagę, jest klasa wodoszczelności. Są to zegarki stworzone dla kobiet żyjących aktywnie, które cenią sobie eleganckie dodatki. Klasa wodoszczelności na poziomie 100 m zapewnia pełną swobodę bez obaw o zniszczenie zegarka. Taki parametr pozwala zarówno na pływanie w basenie, kąpiel, prysznic oraz nurkowanie z zegarkiem na ręce.

Jak zaprojektowane są zegarki Fossil Cecile?

Modele Fossil Cecile stanowią połączenie prostoty konstrukcji z delikatny detalami, które nadają im subtelnej elegancji i nieco prestiżu. Okrągła koperta została wykonana z wysokiej jakości stali szlachetnej. Jest to materiał odporny na uszkodzenia oraz działanie korozji. Elementy koperty oraz stalowej bransolety zostały pozłocone, aby uzyskać lśniący kolor. Dostępne są modele różowe czy będące zestawieniem złotej i srebrnej barwy. Efekt otrzymano dzięki sprawdzonej technologii PVD, w wyniku której zyskujemy warstwę odporną na ścieranie. Na tarczy znajdziemy małe cyferblaty, które wskazują czas w systemie dwudziestoczterogodzinnym oraz nazwę dnia tygodnia i kolejny dzień miesiąca. Jest to element, który nadaje tarczy sportowego charakteru. Dekoracyjnym motywem są cyrkonie, które wysadzają obudowę tarczy. Na samej tarczy, poza datownikiem i wskaźnikiem czasu, znajdziemy estetycznie wykonane indeksy oraz cyfry rzymskie oznaczające godziny. W kolekcji Fossil Cecile znajdziemy też modele umocowane na skórzanym pasku. Producent stawia tylko na tworzywa wysokiej jakości, aby zagwarantować odbiorcom satysfakcję. Zegarki z kolekcji Fossil Cecile są napędzane mechanizmem kwarcowym, dzięki któremu uzyskujemy precyzyjny pomiar czasu. Produkty znajdują się w oryginalnych opakowaniach producenta i posiadają gwarancję. Jest to kolekcja dla kobiet, które szukają zegarka wysokiej jakości, który jest odpowiedni na każdą okazję.