Fossil Smartwatches to linia inteligentnych zegarków, które łączą w sobie nowoczesny design, praktyczne wyposażenie i solidną budowę. Amerykańska marka codziennie pracuje nad ulepszeniem swoich urządzeń, a efektem tego jest pojawienie się na rynku już piątej generacji Fossil Smartwatches. Wykorzystanie innowacyjnych technologii codziennie przyciąga nowych klientów, których szybki tryb życia ułatwia wielofunkcyjny smartwatch. Funkcjonalność tych urządzeń sprawdza się zarówno w pracy, na siłowni, jak i podczas wykonywania codziennych czynności. Sprawdź, czym jeszcze zaskoczy Cię najnowszy smartwatch.

czytaj dalej

Zegarki Fossil Smartwatches

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Nadeszła nowa generacja smartwatchy! Zegarki Fossil Smartwatches doczekały się czwartej generacji! A w niej szereg nowych możliwości, między innymi możliwość płatności zegarkiem, nowy, energooszczędny moduł bluetooth oraz mikrofon, który umożliwia wykonywanie komend głosowych. Co jeszcze mają te zegarki?

Fossil Smartwatches - co je wyróżnia?

Fossil Smartwatches to linia nowoczesnych smartwatchy łączących w sobie oryginalny wygląd oraz najnowsze rozwiązania technologiczne. Styl modeli należących do serii Smartwatches nawiązuje do klasycznych zegarków, produkowanych zresztą od lat przez tego producenta, znanego z wysokiej jakości swoich wyrobów. Fossil to amerykańska marka, powstała 30 lat temu, która od samego początku swego pojawienia się na rynku systematycznie zyskuje na popularności, zaskarbiając sobie sympatię miłośników czasomierzy na całym świecie poprzez swoje unikatowe rozwiązania w dziedzinie technologii produkcji zegarków. Już na pierwszy rzut oka możemy zauważyć, że inspiracje marki, dotyczące wyglądu zegarków sięgają lat 50. XX wieku. Stylowe, klasyczne rozwiązania w dziedzinie designu, połączone z nowoczesnymi mechanizmami działania czasomierzy podbijają serca użytkowników.

Fossil Smartwatches - wybierz wygodną dla siebie technologię

Kolekcja Fossil Smartwatches to odpowiedź marki na wciąż rosnące oczekiwania rynku w dziedzinie smartwatchy. Modele tej linii można podzielić na dwa rodzaje: hybrydowe oraz z ekranem dotykowym. Te pierwsze łączą w sobie wygląd klasycznego wskazówkowego zegarka analogowego z funkcjonalnościami smartwatcha: posiadają łączność Bluetooth, możliwość ustawienia powiadomień (z social media, sms, e-maila) na tarczy, narzędzia przeznaczone do pomiaru aktywności oraz szereg dodatkowych funkcji, jakie oferuje wbudowany w nie system Wear OS, kompatybilny z systemami Android i iOS w smartfonach. Natomiast zegarki Fossil Smartwatches Gen 6 wyposażono w ekran dotykowy, pozwalający na zmianę wyglądu tarczy, sterowanie smartfonem czy dostosowanie funkcjonalności zegarka do własnych potrzeb. Ponadto urządzenie wyposażono w trzy przyciski. Górny odpowiada za uruchomienie migawki stanu zdrowia, dolny pozwala na szybką obsługę płatności zbliżeniowych NFC. Środkowy obrotowy przycisk jest odpowiedzialny za uruchamianie aplikacji, jak i powrót do ekranu głównego.

Zegarki Fossil Smartwatches - piękny design i nowoczesne technologie

Marka Fossil nieustannie rozwija linie smartwatchy, sięgając przy tym po najnowsze rozwiązania. Wyczekiwana generacja 6 nie rozczarowuje. Producent zadbał, aby wewnątrz smartwatchy znalazły się niezawodne podzespoły. Dlatego w środku urządzenia umieścił procesor Qualcomm® Snapdragon Wear 4100+. Według obietnic marki Fossil ma on zwiększyć aż o 30% wydajność, jak i zapewnić aktualność danych. Ponadto przeciętny czas pracy ma osiągnąć pułap 24 godzin, a 80% naładowanej baterii osiągniemy już po 30-minutowym ładowaniu. Sporym ułatwieniem, jak i innowacją jest sposób ładowania urządzenia.ci tlenu we krwi. Dużym plusem jest również wbudowany moduł GPS. Sporym ułatwieniem, jak i innowacją jest sposób ładowania urządzenia, a dokładnie połączenie kabla ze stacją dokującą poprzez zatrzask znajdujący się na podzielonych pierścieniach, które obracają się o 360 stopni. Ułatwia to znacznie korzystanie ze sprzętu w trakcie jego ładowania. Ponadto koperty smartwatchy występują w dwóch wariantach pierwszy o średnicy 42 milimetrów, drugi nieco większy 44 milimetrowy.

Zegarki Fossil Smartwatches wyposażone w Wear OS

Urządzenia wyposażone zostały w system Wear OS i podzespoły firmy Intel, pozwalając na wszechstronne zastosowanie zegarka i oferując szereg przydatnych na co dzień funkcji, różniących się między modelami w zależności od wymagań użytkownika. Wspomniane wyżej funkcjonalności to jedynie ułamek tego, co oferują modele z serii Smartwatches. Dzięki wbudowanemu głośnikowi i mikrofonowi w modelach Fossil Smartwatches Gen 6 możliwe jest sterowanie innymi urządzeniami poprzez komendy głosowe, w tym odpowiadanie na maile i smsy. Smartwatch poinformuje nas też o prognozie pogody, czy o natężeniu ruchu podczas jazdy samochodem. Ponadto urządzenie pozwala na sterowanie muzyka, jak i innymi aplikacjami Google z poziomu nadgarstka.

Fossil Smartwatches - wygodne i nowoczesne rozwiązania

Oprócz niekwestionowanych zalet technologicznych firma zadbała o różnorodność materiałów, z których zbudowano zegarki. Zależnie od preferencji możemy wybrać modele ze stali szlachetnej, silikonu czy skóry. Użycie surowców najwyższej jakości gwarantuje ochronę przed uszkodzeniami, czy reakcjami alergicznymi przez długi okres użytkowania. Dzięki klasycznemu designowi i stonowanym barwom trafią w każdy gust. Dzięki uniwersalnemu wyglądowi Zegarki Fossil Q będą idealnym dodatkiem do wielu stylizacji, a ich funkcjonalność usprawni codzienne obowiązki. W tych modelach wprowadzono innowacyjny system, który umożliwia samodzielne zakładanie nowego paska, bez konieczności wizyty u zegarmistrza.

Wybierz zegarki Fossil Smartwatches Gen 6, jeśli poszukujesz wydajnych modeli zegarków, które zawsze będą Cię wspierać, bez względu na to co robisz. Sprawdź już teraz czym zaskoczą Cię te niezwykłe smartwatche!

Zegarki Fossil Smartwatches w Warszawie

Zobacz, co jeszcze ma do zaoferowania amerykańska marka Fossil Smartwatches. Sklep w Warszawie oferuje szeroki asortyment i mnogość modeli, dzięki czemu znajdziesz interesujący Cię zegarek w najniższych cenach na rynku. Nasz sklep z zegarkami Fossil Smartwatches w Warszawie to najlepszy wybór- nie czekaj i odwiedź nas na Alei Wincentego Witosa 31.

Oficjalny Sprzedawca Fossil Smartwatches - Autoryzowany Sklep – Dystrybutor

Wszystkie zegarki Fossil Smartwatches, jakie oferujemy, otrzymaliśmy od licencjonowanego dystrybutora, co jest gwarancją ich oryginalności i wysokiej jakości. Zapraszamy do zakupu, zarówno w naszym sklepie stacjonarnym, jak i drogą internetową.