Autoryzowany sklep z zegarkami - Zegarownia.pl
Facebook

ZEGARKI FOSSIL TOWNSMAN

ZEGARKI FOSSIL TOWNSMAN

Fossil to marka, której historia sięga lat osiemdziesiątych. To wtedy narodził się pomysł stworzenia zegarków, które będą odstawać od ówczesnych rynkowych propozycji. Do tej pory zegarek jedynie odmierzał czas. Marka Fossil chciała nadać mu tez rolę modnego dodatku do stroju. Udało się. Po pierwszym sukcesie, jaki odniosła seria stylizowana na okres od lat trzydziestych do pięćdziesiątych, marka poszła dalej. Dzisiaj oferuje ogromny wybór modeli, z których każdy został zainspirowany minioną epoką. Wszechobecny tutaj styl vintage łączy się z nowoczesnością, oferując klientom coś więcej niż typowy czasomierz. Elementem, który dodatkowo wyróżnia markę i jest spójny z ideą powrotu do stylu vintage, są metalowe puszki. Służą jako opakowania, nadając zegarkom niepowtarzalnego charakteru. Marka osiągnęła swój cel, proponując odbiorcom zegarki posiadające odważny design, wykonane z materiałów najlepszej jakości.

 

    Pośród licznych serii modeli, które firma wprowadziła na rynek, znajduje się kolekcja Fossil Townsman. Są to modele posiadające dopracowaną konstrukcję, która miała być inspirowana latami sześćdziesiątymi. Przemyślane detale, jak chociażby chronograf, mają nawiązywać do postmodernistycznego stylu. Całość stanowi bardzo atrakcyjną propozycję, która kusi elegancją połączoną z innowacyjnymi technikami. Efektem jest wytrzymały, funkcjonalny i estetyczny zegarek na każdą okazję. Odpowiednio dopracowany design pozwala założyć model z kolekcji Fossil Townsman do pracy, jak też do bardziej eleganckiego stroju. To propozycja dla mężczyzn, którzy zwracają uwagę na trendy i pragną być zawsze na czasie. Ideą marki Fossil jest to, aby zegarki nigdy nie wychodziły z mody i potrafiły wpasować się we współczesność. Udało się tutaj połączyć aktualne trendy z inspiracjami z ubiegłego wieku.

 

     Do stworzenia zegarków z serii Townsman wykorzystano stal szlachetną oraz szkiełko mineralne. Każdy z tych materiałów jest wytrzymały i odporny na uszkodzenia mechaniczne. Zapewnia nam to zakup na długie lata. Stal wykorzystano nie tylko do produkcji kopert, ale też do wykonania bransolet pokrytych barwną powłoką dzięki technologii PVD. Stal nie traci koloru z upływem czasu, co jest dość istotne, jeśli kupujemy zegarek na lata. Prezentują się one znakomicie i nadają zegarkom stylu. Tarcze są czytelne, a umieszczone na nich chronografy pozwalają precyzyjnie zmierzyć krótki odcinek czasu. Na tarczy umieszczono odznaczające się indeksy, a w niektórych modelach także cyfry arabskie. Mechanizm kwarcowy, który napędza zegarki, współpracuje z baterią i jest bardzo dokładnym rozwiązaniem. Produkty wykazują klasę wodoszczelności na poziomie 50 m. Można w nich pływać i uprawiać sporty wodne. Nie powinniśmy jednak głęboko nurkować z zegarkiem Townsman na ręce. To znakomita propozycja dla współczesnego mężczyzny, który szuka stylowego i uniwersalnego rozwiązania. Produkt ceniony przez panów stawiających na wysoką jakość, oryginalny design oraz wytrzymałość materiałów zastosowanych podczas produkcji.

Największy wybór zegarków FOSSIL TOWNSMAN ✔ Dostępność ✔ Autoryzowany dystrybutor ✔ Dostawa GRATIS ★ Gwarancja NAJNIŻSZEJ CENY ★

Szerokość koperty [mm]
 - 
włącz filtr
 • ZEGAREK MĘSKI FOSSIL MACHINE FS4931 FOSSIL Fossil Machine
  Normalna cena: 499,00 zł
  Wysyłamy w ciągu 24h
 • ZEGAREK MĘSKI FOSSIL TOWNSMAN FS5279 FOSSIL Townsman
  Normalna cena: 424,00 zł
  Wysyłamy w ciągu 24h
 • ZEGAREK MĘSKI FOSSIL TOWNSMAN FS5280 FOSSIL Townsman
  Normalna cena: 509,00 zł
  Wysyłamy w ciągu 24h
 • ZEGAREK MĘSKI FOSSIL TOWNSMAN FS5347 FOSSIL Townsman
  Normalna cena: 671,00 zł
  Wysyłamy w ciągu 24h

7 produkt(ów)

na stronę