Fossil to marka, której historia sięga lat osiemdziesiątych. To wtedy narodził się pomysł stworzenia zegarków, które będą odstawać od ówczesnych rynkowych propozycji. Do tej pory zegarek jedynie odmierzał czas. Marka Fossil chciała nadać mu tez rolę modnego dodatku do stroju. Udało się. Po pierwszym sukcesie, jaki odniosła seria stylizowana na okres od lat 30. do 50., marka poszła dalej. Dzisiaj oferuje ogromny wybór modeli, z których każdy został zainspirowany minioną epoką.

czytaj dalej

Zegarki Fossil Townsman

(4)

Popularność
 1. + GRATIS: szkatułka Fossil
  -43%
  Zegarek męski Fossil Townsman Zegarek męski Fossil Townsman
  Darmowa dostawa 24h
  1 199,00 zł 681,00 zł

  Fossil Townsman ME3110

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24h
 2. + GRATIS: szkatułka Fossil
  -41%
  Zegarek męski Fossil Townsman Zegarek męski Fossil Townsman
  Darmowa dostawa 24h
  1 249,00 zł 732,00 zł

  Fossil Townsman ME3098

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24h
 3. + GRATIS: szkatułka Fossil
  -40%
  Zegarek męski Fossil Townsman Zegarek męski Fossil Townsman
  Darmowa dostawa 24h
  1 249,00 zł 753,00 zł

  Fossil Townsman ME3155

  Darmowa dostawa 24h
 4. + GRATIS: szkatułka Fossil
  -42%
  Zegarek męski Fossil Machine Zegarek męski Fossil Machine
  Darmowa dostawa 24h
  949,00 zł 548,00 zł

  Fossil Fossil Machine FS4931

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24h
Popularność

Wszechobecny styl vintage Fossil Townsman łączy się z nowoczesnością, oferując klientom coś więcej niż typowy czasomierz. Elementem, który dodatkowo wyróżnia markę i jest spójny z ideą powrotu do stylu vintage, są metalowe puszki. Służą jako opakowania, nadając zegarkom niepowtarzalnego charakteru. Marka osiągnęła swój cel, proponując odbiorcom zegarki posiadające odważny design, wykonane z materiałów najlepszej jakości.

Modne modele zegarków Fossil Townsman

Pośród licznych serii modeli, które firma wprowadziła na rynek, znajduje się kolekcja Fossil Townsman. Są to modele posiadające dopracowaną konstrukcję, która miała być inspirowana latami sześćdziesiątymi. Przemyślane detale, jak chociażby chronograf, mają nawiązywać do postmodernistycznego stylu. Całość stanowi bardzo atrakcyjną propozycję, która kusi elegancją połączoną z innowacyjnymi technikami. Efektem jest wytrzymały, funkcjonalny i estetyczny zegarek na każdą okazję. Odpowiednio dopracowany design pozwala założyć model z kolekcji Fossil Townsman do pracy, jak też do bardziej eleganckiego stroju. To propozycja dla mężczyzn, którzy zwracają uwagę na trendy i pragną być zawsze na czasie. Ideą marki Fossil jest to, aby zegarki nigdy nie wychodziły z mody i potrafiły wpasować się we współczesność. Udało się tutaj połączyć aktualne trendy z inspiracjami z ubiegłego wieku.

Odporność? Tylko z zegarkami Fossil Townsman!

Do stworzenia zegarków z serii Townsman wykorzystano stal szlachetną oraz szkiełko mineralne. Każdy z tych materiałów jest wytrzymały i odporny na uszkodzenia mechaniczne. Zapewnia nam to zakup na długie lata. Stal wykorzystano nie tylko do produkcji kopert, ale też do wykonania bransolet pokrytych barwną powłoką dzięki technologii PVD. Stal nie traci koloru z upływem czasu, co jest dość istotne, jeśli kupujemy zegarek na lata. Prezentują się one znakomicie i nadają zegarkom stylu. Tarcze są czytelne, a umieszczone na nich chronografy pozwalają precyzyjnie zmierzyć krótki odcinek czasu. Na tarczy umieszczono odznaczające się indeksy, a w niektórych modelach także cyfry arabskie. Mechanizm kwarcowy, który napędza zegarki, współpracuje z baterią i jest bardzo dokładnym rozwiązaniem. Produkty wykazują klasę wodoszczelności na poziomie 50 m. Można w nich pływać i uprawiać sporty wodne. Nie powinniśmy jednak głęboko nurkować z zegarkiem Townsman na ręce. To znakomita propozycja dla współczesnego mężczyzny, który szuka stylowego i uniwersalnego rozwiązania. Produkt ceniony przez panów stawiających na wysoką jakość, oryginalny design oraz wytrzymałość materiałów zastosowanych podczas produkcji.