Marka Fossil od ponad 30 lat zachwyca swoimi wyjątkowymi projektami, w których nowoczesność łączy się z odniesieniami do lat 30., 40. i 50. Ten amerykański producent dba nie tylko o jakość swoich produktów, lecz także opowiada nimi historię, której wszyscy jesteśmy świadkami. Od początku istnienia powstało wiele kolekcji, a każdą z nich łączy motyw przewodni i ogólny klimat urządzeń. Sprawdź, jak jest w przypadku linii zegarków Fossil Keaton.

czytaj dalej

Zegarki Fossil Keaton

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Fossil Keaton to jedna z licznych serii stworzonych przez amerykańską markę. Podobnie jak w przypadku pozostałych kolekcji cechują ją wysoka jakość zastosowanych do produkcji materiałów oraz wyjątkowy charakter, za którym kryje się historia. Zobacz, co mają do zaoferowania zegarki Fossil Keaton.

Fossil Keaton - zegarki z charakterem

Fossil Keaton to kolekcja, w której nieskomplikowana paleta kolorystyczna łączy się z oryginalną formą. Cechą charakterystyczną są urozmaicające cyferblat trzy subtarcze, które oprócz efektownego wyglądu zapewniają funkcjonalność w postaci chronografu i sekundnika. Na tarczy znajdziemy także datownik dni miesiąca. Tym, co dodatkowo wyróżnia modele na skórzanym pasku, są skórzane elementy umieszczone pod kopertą - zapewniają wygodę i nadają niepowtarzalny wygląd.

Zegarki Fossil Keaton - wygląd w parze z jakością

W zegarkach Fossil Keaton stylowy design idzie w parze z wysoką jakością. Podświetlane wskazówki ułatwiają odczytanie godziny w ciemności, mechanizm kwarcowy dba o precyzyjny chód, a szkło mineralne zabezpiecza tarczę. Niektóre z elementów stalowych są pozłacane metodą PVD. Wodoszczelność rzędu 100 metrów zapewnia ochronę podczas pływania powierzchniowego.

Fossil Keaton to zegarki dla mężczyzn, którzy szukają oryginalnego i jednocześnie prostego w formie dodatku. Zadowolą wymagających panów, dla których jakość ma bardzo duże znaczenie.