Marka Seiko wyprodukowała liczne kolekcje zegarków, których wysoka jakość zachęciła tysiące użytkowników do ich wypróbowania i przekonania się, co mogą zaproponować. Wspaniały wygląd i dokładność, z jaką te zegarki wyprodukowano, okazała się kluczem do wejścia na światowy rynek zegarmistrzowski, a potem osiągnięcia statusu jednego z najlepszych producentów na świecie, wykorzystującego nie tylko własne projekty, ale także tworzącego autorskie mechanizmy i rozwiązania technologiczne.

czytaj dalej

Zegarki Seiko Premium

(50)

Popularność
 1. Bestseller-10%
  Zegarek męski Seiko Presage Style 60s Denim Zegarek męski Seiko Presage Style 60s Denim
  Darmowa dostawa 24h
  2 799,00 zł 2 519,00 zł

  Seiko Presage Style 60s Denim SSA453J1 (SSA453)

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24h
 2. LIMITED EDITION
  Bestseller
 3. -10%
  Zegarek męski Seiko Presage Sharp Edged GMT Zegarek męski Seiko Presage Sharp Edged GMT
  Darmowa dostawa 24h
  7 129,00 zł 6 416,00 zł

  Seiko Presage Sharp Edged GMT SPB217J1

  Darmowa dostawa 24h
 4. LIMITED EDITION
 5. Bestseller
 6. -10%
 7. Zegarek męski Seiko Astron Solar Zegarek męski Seiko Astron Solar
  Darmowa dostawa 24h
  10 980,00 zł

  Seiko Astron Solar SSH107J1

  Darmowa dostawa 24h
 8. LIMITED EDITION
  Bestseller
 9. LIMITED EDITION
  -10%
 10. LIMITED EDITION
  -10%
 11. Zegarek męski Seiko Prospex Diver Automatic Zegarek męski Seiko Prospex Diver Automatic
  Darmowa dostawa 24h
  6 289,00 zł

  Seiko Prospex Diver Automatic SPB143J1

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24h
 12. LIMITED EDITION
 13. Odlotowe outletowe⚡
  -30%
 14. LIMITED EDITION
  -10%
 15. -10%
Popularność

Wśród zegarków Seiko znajdują się modele, które swoim pięknem i wysoką jakością przewyższają wszystkie wyprodukowane modele. Jedną z nich jest seria Seiko Premium, która stanowi jedną z najbardziej luksusowej serii tej marki.

Zegarki Seiko Presage – klasyczny wygląd i elegancja

W ofercie zegarków Seiko Premium znajduje się niezwykła kolekcja Seiko Presage, zaprojektowana z myślą o świetnym komponowaniu się z eleganckimi strojami, jednocześnie niepozbawiona nowoczesnych technologii przemysłu zegarmistrzowskiego. Dzięki dbałości o detal,  zastosowaniu minimalistycznego stylu, charakterystycznego dla zegarków eleganckich, a także wyjątkowo pięknie zaprojektowanym tarczom, zegarki Seiko Presage stanowią przykład jednych z najlepszych zegarków ekskluzywnych. Wśród nich szczególnym pięknem wyróżnia się kolekcja Seiko Presage Cocktail Automatic, posiadająca uproszczoną do maksimum żłobkowaną srebrną tarczę tarczę, drobne indeksy oraz umieszczony w jej dolnej części sekundnik, nawiązujący do dawnych modeli.

Unikalne funkcje japońskich zegarków Seiko Astron – zegarka z GPS

Zegarki Seiko Astron to zaawansowana alternatywa wobec ekskluzywnych i skromnych modeli Presage. W przeciwieństwie do tych luksusowych modeli, kolekcja Astron cechuje się znaczną różnorodnością funkcji, które wspomagają użytkownika w codziennym wykorzystywaniu zegarka. Jego podstawową funkcją jest czerpanie energii ze światła, dzięki czemu jest nieustannie napędzany – na tarczy znajdują się panele słoneczne, które zapewniają przekształcanie energii słonecznej w elektryczną. Inną funkcją jest moduł GPS, pozwalający na czerpanie informacji z satelity, przez co zegarek samoczynnie może dokonać korekty czasu, co jest szczególnie istotne podczas przekraczania stref czasowych. Wykonanie koperty i bransolety z tytanu zapewnia całkowitą ochronę przed uszkodzeniami, co dodatkowo jest spotęgowane przez niezwykle odporne szkiełko szafirowe. To zegarek dla każdego, kto ceni sobie przede wszystkim jakość.

Wszechstronne męskie zegarki Seiko Prospex

Kolekcja Seiko Prospex została zaprojektowana z myślą o zaspokojeniu potrzeb osób, które potrzebują zegarków wyjątkowych. Dlatego producent nie zdecydował się dostosować do określonej grupy odbiorców, ale dotarł do wszystkich użytkowników, w odpowiedni sposób rozbudowując podstawową funkcjonalność zegarków Seiko. Dlatego wśród dostępnych modeli znaleźć można egzemplarze przygotowane specjalnie dla nurków, których wodoszczelność wynosi nawet 300 metrów, przez co są idealne dla profesjonalnych miłośników badania morskich głębin. Inne wspaniale sprawdzają się jako zegarki lotnicze dzięki umieszczeniu w nich szafirowego szkiełka z antyrefleksem, który zapewnia doskonałą czytelność w każdych warunkach  i nie pozwala na powstawanie odblasków, mogących zakłócić odczyt godziny. Do innych funkcji należy opcja czasu światowego oraz mechanizm solarny, zapewniający ciągłe funkcjonowanie zegarka oraz wydłużenie jego żywotności.