Seiko to jeden z pierwszych japońskich producentów zegarków, który osiągnął tak duży sukces na rynku światowym. Ten fakt należy zawdzięczać założycielowi firmy, Kintaro Hattori, który technologii produkcji zegarków uczył się w europejskich fabrykach. Dzięki temu zegarki Seiko szybko stały się konkurencją dla produktów firm z Europy Zachodniej i już po kilku latach sprzedano milionowy egzemplarz Seiko.

czytaj dalej

Zegarki Seiko Premier

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Prestiżowe zegarki Seiko Premier to seria eleganckich zegarków, które cechuje wysoka jakość wykonania oraz efektowne wykończenie. W naszej ofercie znajdują się zarówno zegarki męskie, jak i damskie. Postaw na eleganckie wykończenie najwyższej klasy i wybierz Seiko Premier.

Japońskie zegarki Seiko Premier – wybór znawców i miłośników zegarków

Obecnie zegarki Seiko Premier są jedną z ciekawszych serii zegarków Seiko – są cenione przez specjalistów za obecność innowacyjnych technologii, z których największą sławę zdobył  system Kinetic, ładujący baterie podczas ruchu zegarka na nadgarstku. Zegarki Seiko Premier cieszą się dużym zainteresowaniem klientów ze względu na niezwykłą dbałość, z jaką je wykonano oraz za subtelnie dopracowany projekt, zakładający wysoką elegancję. Posiadanie modelu zegarka Seiko Premier wiąże się także z prestiżem, gdyż nie każdy może pozwolić sobie na tak niezwykły zegarek, podobnie jak nie każdy zna się na zegarkach na tyle, by docenić te niezwykłe modele Seiko.

Seiko Premier – zegarki o najwyższej funkcjonalności

Zegarki Seiko Premier, które oferujemy w tej kategorii naszego sklepu internetowego, to modele stworzone z myślą o eleganckich mężczyznach, szukających efektownego i jednocześnie funkcjonalnego czasomierza. Zegarki z serii Premier z pewnością spełnią ich oczekiwania. Zaprojektowano i wykonano je z najwyższą starannością, wykorzystując do tego celu takie materiały, jak stal szlachetna, skóra oraz szafirowe szkło. Wskazówki zegarka są napędzane przez precyzyjny i trwały mechanizm kwarcowy. Wszystkie zegarki Seiko Premier posiadają klasę wodoszczelności 100 metrów, co oznacza, że można bez obaw w nich pływać.

Unikalny wygląd męskich zegarków Seiko Premier

Styl zegarków można określić jako klasyczny, nie zabrakło w nich jednak kilku efektownych dodatków. Duża tarcza w kolorze białym lub czarnym posiada indeksy w postaci cyfr rzymskich oraz chronografy pokazujące godziny, minuty i sekundy. Na wysokości godziny trzeciej znajduje się datownik. Wszystkie zegarki Seiko Premier posiadają paski wykonane ze skóry naturalnej. Kolorystyka zegarków będzie odpowiadała panom, którzy dobrze czują się w czerniach i brązach. Te klasyczne barwy są uzupełnione detalami w kolorach srebra i złota.