Zegarki marki Seiko są jednymi z najbardziej popularnych i cenionych na świecie, szczególnie ze względu na ponad wiekową tradycję i doświadczenie. Każda z oferowanych kolekcji to gwarancja najwyższej jakości, ciekawego designu oraz funkcjonalności. Nie inaczej jest w przypadku prestiżowej serii czasomierzy męskich Seiko Velatura.

czytaj dalej

Zegarki Seiko Velatura

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

W kolekcji Seiko Velatura dostępne są modele różniące się między sobą zastosowaną kolorystyką, wykończeniem, jak również zastosowanym mechanizmem. Mamy tu do wyboru warianty w odcieniach szarości, czerni, czy też modele będące połączeniem koloru niebieskiego ze złotym. Zegarki posiadają nowoczesny i modny kształt, utrzymany jednocześnie w stylistyce ponadczasowej, która sprawia, że czasomierze te doskonale prezentują się w każdej sytuacji „na co dzień”.

Seiko Velatura dla wymagających

Produkty z kolekcji Velatura – zostały wykonane jedynie z najlepszych materiałów. Ich doskonałe koperty wyprodukowano z najwyższej jakości stali szlachetnej, pasek z wysokogatunkowej skóry naturalnej, natomiast szkiełko jest szafirowe, a więc jeszcze bardziej odporne na rożnego rodzaju uszkodzenia niż standardowe szkiełka mineralne. Jest to więc najlepsza z możliwych osłon dla tarczy zegarków Seiko Velatura. Mówiąc o doskonałej jakości prezentowanej tu kolekcji, warto wspomnieć również o niezwykle precyzyjnym mechanizmie - Kinetic Direct Drive – który zapewnia czasomierzom niezawodne odmierzanie upływającego czasu i jest często stosowany w zegarkach Seiko.

Z czego wykonane są zegarki Seiko Velatura?

Zegarki Seiko Velatura to nie tylko wysoka jakość materiałów i niebanalny design, ale także wiele przydatnych funkcji, które nadają tym czasomierzom sportowego i outdoorowego charakteru. Wyróżnić tu można przede wszystkim stylowy wskaźnik aktualnej fazy księżyca, a także wskaźnik poziomu energii, dzięki któremu zegarek w żadnej sytuacji niemiło nas nie zaskoczy rozładowaną baterią. Warto tutaj dodać, że wśród funkcji przedstawianych tu zegarków Seiko istnieje ciekawa alternatywna opcja ładowania (którą można wykorzystać np. w razie rozładowania akumulatora) – wystarczy po prostu zakręcić koronką czasomierza. Zegarek jest także wodoodporny aż do poziomu 100 m. Na tarczy zostały ponadto umieszczone trzy mniejsze cyferblaty, które pokazują użytkownikowi aktualny dzień miesiąca, dzień tygodnia, a także przydatny tryb 24-godzinny. Te dodatkowe cyferblaty są nie tylko funkcjonalne – pełnią one także istotną rolę stylizacyjną w prezentowanych tu czasomierzach. Walorem estetycznym czasomierzy z kolekcji Seiko Velatura jest także oznaczenie godzin za pomocą dość grubych i wyrazistych indeksów, które utrzymane są w tym samym kolorze co wskazówki. Te natomiast wyróżniają się ciekawym i nietypowym kształtem.

Oficjalny Sprzedawca Seiko Velatura - Autoryzowany Sklep – Dystrybutor

Zegarki prezentowanej tu serii marki Seiko to gwarancja ciekawego stylu i wysokiej jakości, co sprawia, że idealnie nadają się one także na prezent dla każdego mężczyzny ceniącego sobie sportowy styl. Do każdego czasomierza dołączane jest firmowe i praktyczne pudełko, instrukcja użytkowania produktu, karta gwarancyjna, dzięki której można korzystać z wsparcia centralnego serwisu Seiko, a także certyfikat poświadczający oryginalność produktu.