Autoryzowany sklep z zegarkami - Zegarownia.pl
Facebook

ZEGARKI SEIKO SPORTURA

Pokaż podkategorie

ZEGARKI SEIKO SPORTURA

Każda seria zegarków Seiko jest wyjątkowa – zarówno pod względem praktycznych funkcji, jak i z powodu oryginalnego designu. Z kolei ponad wiekowa tradycja marki sprawia, że produkty te tworzone są z wielką starannością i przy wykorzystaniu najlepszych materiałów. Wszystkimi tymi cechami odznacza się kolekcja zegarków Seiko Sportura. Jak nazwa wskazuje, jest to seria zegarków sportowych, w rzeczywistości jednak ów sportowy charakter został w ciekawy sposób połączony z dość wyraźnym akcentem elegancji.  W prezentowanej tu kolekcji zegarków Seiko znajduje się kilkadziesiąt modeli wyjątkowych pod każdym względem czasomierzy. Wśród nich wyróżnić można natomiast i modele męskie, i modele kierowane do kobiet. Wiele z dostępnych tu wzorów posiada eleganckie akcenty, takie jak złota koperta lub też złote elementy na kopercie, bransolecie czy na tarczy. Dzięki temu taki czasomierz świetnie prezentuje się nie tylko w połączeniu ze sportowym ubiorem. Trzy dominujące w tej kolekcji kolory to czerń, złoto oraz srebro. Wybrane modele doskonale wręcz sprawdzą się nawet podczas formalnych i wymagających elegancji spotkań.

 

     Zegarki Seiko Sportura to połączenie wysokiej jakości z oryginalnym stylem. Owa wysoka jakość wynika przede wszystkim z zastosowania najlepszych materiałów. Jeśli więc mamy tu stal szlachetną to bywa ona połączona z jeszcze bardziej wytrzymałą (a do tego efektowną) ceramiką. Zamiast standardowego szkiełka mineralnego, umieszczono jeszcze bardziej wytrzymałe na pęknięcia i zarysowania szkiełka szafirowe, tarcza zaś występuje również w wersji wykonanej z niezwykle eleganckiej i stylowej masy perłowej. To wszystko jest natomiast połączone albo z elegancką i praktyczną bransoletą, albo też z paskiem wykonanym z wysokogatunkowej skóry naturalnej. Oczywiście nie można nie wspomnieć też o niezawodnym mechanizmie kwarcowym, a więc napędzający wskazówki energią pochodzącą z baterii.

 

     Czasomierze z prezentowanej tu kolekcji zegarków Seiko to także ciekawe funkcje, które mogą przydać się nie tylko osobom prowadzącym aktywny tryb życia. Na tarczach zegarków możemy odnaleźć przede wszystkim praktyczne tachymetry, precyzyjne chronografy, sekundniki czy też datowniki wskazujące na aktualny dzień tygodnia lub miesiąca. Są tu również alarmy, podświetlenia tarczy, dość znaczny wskaźnik wodoszczelności, stopery i inne – wszystko zależy od tego, jaki model czasomierza z tej kolekcji wybierzemy.

 

      Zegarki Seiko należące do prezentowanej tu kolekcji ze względu na swoje unikalne walory z pewnością okażą się udanym prezentem dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Marka jest tu gwarancją najwyższej jakości i niezawodności, niemniej jednak każdy produkt jest tu objęty gwarancją. Kupując któryś z prezentowanych tu czasomierzy, klient otrzymuje poza zegarkiem także praktyczne, firmowe pudełko, instrukcję użytkowania produktu, kartę gwarancyjną, na podstawie której będzie on mógł korzystać z centralnego serwisu Seiko, a nawet certyfikat poświadczający oryginalność zegarka.

włącz filtr
 • ZEGAREK MĘSKI SEIKO SPORTURA CHRONOGRAPH SPC137P1 SEIKO Sportura Chronograph

  Cena detaliczna: 2 079,00 zł

  Specjalna cena 1 871,00 zł

  oszczędzasz 208 zł (rabat 10%)
  wysyłamy w ciągu 24h
 • ZEGAREK MĘSKI SEIKO SPORTURA SSC357P1 SEIKO Sportura

  Cena detaliczna: 2 329,00 zł

  Specjalna cena 2 096,00 zł

  oszczędzasz 233 zł (rabat 10%)
  Wysyłamy w 1-3 dni
 • ZEGAREK MĘSKI SEIKO SPORTURA WORLD TIME CHRONOGRAPH SSC479P1 SEIKO Sportura World Time Chronograph

  Cena detaliczna: 2 149,00 zł

  Specjalna cena 1 934,00 zł

  oszczędzasz 215 zł (rabat 10%)
  wysyłamy w ciągu 24h
 • ZEGAREK MĘSKI SEIKO SOLAR SPORTURA SSF007J1 SEIKO Solar Sportura
  Nasza cena: 5 100,00 zł
  wysyłamy w ciągu 24h
 • ZEGAREK MĘSKI SEIKO SPORTURA SNAE97P1 SEIKO Sportura

  Cena detaliczna: 2 299,00 zł

  Specjalna cena 1 550,00 zł

  oszczędzasz 749 zł (rabat 33%)
  wysyłamy w ciągu 24h
 • ZEGAREK MĘSKI SEIKO SPORTURA GPS SSF003J1 SEIKO Sportura GPS

  Cena detaliczna: 5 290,00 zł

  Specjalna cena 4 761,00 zł

  oszczędzasz 529 zł (rabat 10%)
  Wysyłamy w 1-3 dni

6 produkt(ów)

na stronę