Seiko Kinetic to jedne z chętniej wybieranych zegarków od marki Seiko – japońskiego producenta ekskluzywnych zegarków, które zdążyły znaleźć swoich miłośników na całym świecie. Powód ich wielkiej popularności jest prosty – to wysoka jakość produktów oraz doskonałe systemy napędowe. Mechanizm kinetyczny w nich zawarty należy do jednych z najbardziej ekonomicznych.

czytaj dalej

Zegarki Seiko Kinetic

(1)

Popularność
  1. Zegarek męski Seiko New Link Zegarek męski Seiko New Link
    Darmowa dostawa 24h
    836,00 zł

    Seiko New Link SUR315P1

    Darmowa dostawa 24h
Popularność

Zegarki Seiko Kinetic to modele zaprojektowane specjalnie dla panów, którzy wymagają by zegarek pasował do każdej stylizacji. Mają one bardzo elegancki charakter, a zastosowanie wysokiej jakości materiałów sprawi, że będą one długo służyły jego posiadaczowi. Co więcej, będzie pasował również do wielu różnych stylizacji. Wybierz zegarek Seiko Kinetic i przekonaj się o jakości produktów tej marki.

Japońskie zegarki Seiko Kinetic – nowa zasada zachowania energii

Jedną z przyczyn popularności zegarków Seiko na całym świecie są nowoczesne technologie stosowane do ich produkcji. Inżynierowie Seiko mają na swoim koncie kilka rozwiązań, które weszły do powszechnego użycia i są przedmiotem podziwu i zazdrości konkurencji. Taką technologią jest Seiko Kinetic – pierwszy na świecie system, który łączy w sobie działanie automatycznego i kwarcowego zegarka - wykorzystuje do ładowania baterii zegarka fakt, że znajduje się on w ruchu w czasie, gdy jest umieszczony na nadgarstku właściciela. Dzięki specjalnym akumulatorkom możliwe jest gromadzenie potrzebnej energii i przechowywanie jej przez nawet 6 miesięcy. Dzięki temu nawet nieużywany przez pewien czas zegarek po założeniu jest natychmiast gotowy do użycia.

Męskie zegarki Seiko Kinetic – wybierz wyjątkowy styl

W naszym sklepie znalazło się kilka najpopularniejszych modeli z serii Seiko Kinetic. To zegarki w klasycznym stylu, przeznaczone dla dbających o swój wizerunek mężczyzn. Zegarki Seiko Kinetic dostępne są w kolorach, które będą pasowały do większości męskich stylizacji. To połączenia czerni, bieli, brązu i srebra. Charakterystyczne dla zegarków Seiko Kinetic są duże tarcze z wyraźnymi indeksami oraz wskazówkami w kontrastujących kolorach. Przydatnym elementem jest datownik umieszczony na wysokości godziny trzeciej. Nasi klienci mogą wybrać zegarki ze skórzanymi paskami lub z bransoletami wykonanymi ze stali szlachetnej.

Wyjątkowa jakość każdego zegarka Seiko Kinetic

Zegarki Seiko Kinetic to przykład wysokiej jakości wykonania, z której słynie japońska firma. Podstawowym materiałem, z którego została wykonana koperta zegarka, jest stal szlachetna – materiał wytrzymały i odporny na zarysowania. Niektóre modele mają również stalowe bransolety. Tarcza zegarka jest chroniona przez mineralnie utwardzane szkło, które nie ulega uszkodzeniu nawet przy silniejszych uderzeniach. Zegarki Seiko Kinetic posiadają precyzyjne i niezawodne mechanizmy kwarcowe, zasilane za pomocą akumulatorów we wspomnianej już technologii Kinetic. Wszystkie modele zegarków Seiko oferowane przez nasz sklep posiadają certyfikaty oryginalności, firmowe pudełka oraz karty gwarancyjne.