Seiko to japoński producent, który w swoich zegarkach często stosuje innowacyjne technologie usprawniające ich działanie oraz zapewniające ich niezawodność. To między innymi dlatego, a także z uwagi na różnorodne wzornictwo i przystępne ceny, zegarki marki Seiko cieszą się dużą popularnością wśród klientów na całym świecie. Starannie zaprojektowane i wykonane zegarki mogą z powodzeniem konkurować z modelami produkowanymi przez firmy ze Szwajcarii czy Stanów Zjednoczonych.

czytaj dalej

Zegarki Seiko Astron

(4)

Popularność
  1. Zegarek męski Seiko Astron Solar Zegarek męski Seiko Astron Solar
    Darmowa dostawa 24h
    10 980,00 zł

    Seiko Astron Solar SSH107J1

    Darmowa dostawa 24h
Popularność

Seiko to marka, która przyzwyczaiła nas do wyselekcjonowanych dodatków, które wykonane zostały z materiałów najlepszej jakości. Postaw na luksusowe zegarki Seiko i zdecyduj się na jedną z najbardziej rozpoznawalnych serii tej marki - Seiko Astron.

Męskie zegarki Seiko Astron – następny krok w technologii zegarków

Przykładem wysokiej jakości wykonania oraz obecności nowoczesnych technologii mogą być zegarki Seiko Astron. To pierwsze zegarki wyposażone w system zasilania energią słoneczną i synchronizacji odmierzania czasu przy użyciu wbudowanego w kopertę zegarka modułu GPS. Połączenie tych dwóch technologii pozwoli całkowicie wykluczyć konieczność używania baterii, jak również ręcznego przestawiania czasu podczas podróży przez różne strefy czasowe. Energia słoneczna może być kumulowana w zegarku, dzięki czemu działa on bez problemu nawet po 6 miesiącach od ostatniego pełnego naładowania. Ponadto, po przełączeniu zegarka na tryb oszczędzania energii, zegarek może działać nawet przez 2 lata.

Zegarek Seiko Astron GPS – bądź zawsze na czas!

Zegarki Seiko Astron zawsze wskazują odpowiednią godzinę dzięki możliwości łączenia się z satelitami okrążającymi Ziemię. W ten sposób mechanizm zegarka dostosowuje wyświetlany czas do strefy czasowej, w której aktualnie się znajduje. W bazie zegarka znajduje się aż 39 stref czasowych, dzięki czemu można mieć pewność, że wyświetlana godzina jest zawsze prawidłowa. Zegarek pobiera dane z wzorcowych zegarów atomowych, dlatego w jego przypadku nie może być mowy o jakichkolwiek odchyleniach wskazań.

Wyjątkowa jakość zegarków Seiko Astron

Zegarki Seiko Astron są zawsze wykonane z najwyższej jakości materiałów. Posiadają koperty ze stali szlachetnej otoczone ceramicznym pierścieniem. Paski zegarka są wykonane z gumy, dzięki czemu całość jest lżejsza i nie krępuje ruchów użytkownikowi zegarka. Na tarczy widoczny jest chronograf pokazujący wybrany drugi czas (na przykład z innej strefy czasowej) oraz niewielki wskaźnik pokazujący aktualnie włączone funkcje zegarka, na przykład liczba satelit, z którymi w danej chwili łączy się zegarek, tryb samolotowy i poziom naładowania baterii.

Wybierz zegarki Seiko Astron i przekonaj się, jak niezwykłe i zaawansowane są te japońskie zegarki. Sprawdź ich możliwości oraz wspaniały design, który z pewnością dopasuje się do Twojego stylu i daj się poznać jako miłośnik i znawca ekskluzywnych zegarków z najwyższej półki.