Seiko to japoński producent, który w swoich zegarkach często stosuje innowacyjne technologie usprawniające ich działanie oraz zapewniające ich niezawodność. To między innymi dlatego, a także z uwagi na różnorodne wzornictwo i przystępne ceny, zegarki marki Seiko cieszą się dużą popularnością wśród klientów na całym świecie. Starannie zaprojektowane i wykonane zegarki mogą z powodzeniem konkurować z modelami produkowanymi przez firmy ze Szwajcarii czy Stanów Zjednoczonych.

czytaj dalej

Zegarki Seiko Astron

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Seiko to marka, która przyzwyczaiła nas do wyselekcjonowanych dodatków, które wykonane zostały z materiałów najlepszej jakości. Postaw na luksusowe zegarki Seiko i zdecyduj się na jedną z najbardziej rozpoznawalnych serii tej marki - Seiko Astron.

Męskie zegarki Seiko Astron – następny krok w technologii zegarków

Przykładem wysokiej jakości wykonania oraz obecności nowoczesnych technologii mogą być zegarki Seiko Astron. To pierwsze zegarki wyposażone w system zasilania energią słoneczną i synchronizacji odmierzania czasu przy użyciu wbudowanego w kopertę zegarka modułu GPS. Połączenie tych dwóch technologii pozwoli całkowicie wykluczyć konieczność używania baterii, jak również ręcznego przestawiania czasu podczas podróży przez różne strefy czasowe. Energia słoneczna może być kumulowana w zegarku, dzięki czemu działa on bez problemu nawet po 6 miesiącach od ostatniego pełnego naładowania. Ponadto, po przełączeniu zegarka na tryb oszczędzania energii, zegarek może działać nawet przez 2 lata.

Zegarek Seiko Astron GPS – bądź zawsze na czas!

Zegarki Seiko Astron zawsze wskazują odpowiednią godzinę dzięki możliwości łączenia się z satelitami okrążającymi Ziemię. W ten sposób mechanizm zegarka dostosowuje wyświetlany czas do strefy czasowej, w której aktualnie się znajduje. W bazie zegarka znajduje się aż 39 stref czasowych, dzięki czemu można mieć pewność, że wyświetlana godzina jest zawsze prawidłowa. Zegarek pobiera dane z wzorcowych zegarów atomowych, dlatego w jego przypadku nie może być mowy o jakichkolwiek odchyleniach wskazań.

Wyjątkowa jakość zegarków Seiko Astron

Zegarki Seiko Astron są zawsze wykonane z najwyższej jakości materiałów. Posiadają koperty ze stali szlachetnej otoczone ceramicznym pierścieniem. Paski zegarka są wykonane z gumy, dzięki czemu całość jest lżejsza i nie krępuje ruchów użytkownikowi zegarka. Na tarczy widoczny jest chronograf pokazujący wybrany drugi czas (na przykład z innej strefy czasowej) oraz niewielki wskaźnik pokazujący aktualnie włączone funkcje zegarka, na przykład liczba satelit, z którymi w danej chwili łączy się zegarek, tryb samolotowy i poziom naładowania baterii.

Wybierz zegarki Seiko Astron i przekonaj się, jak niezwykłe i zaawansowane są te japońskie zegarki. Sprawdź ich możliwości oraz wspaniały design, który z pewnością dopasuje się do Twojego stylu i daj się poznać jako miłośnik i znawca ekskluzywnych zegarków z najwyższej półki.