Zegarki inspirowane pojazdem, który wylądował na Księżycu. Jest to seria przeznaczona do wszechstronnego użytkowania w ekstremalnych warunkach, takich jak nurkowanie przy dużych głębokościach po wykorzystanie w przestrzeni kosmicznej.

czytaj dalej

Zegarki Vostok Europe Lunokhod 2

(19)

Popularność
 1. Nóż Böker Plus w prezencie!
  Bestseller
 2. Nóż Böker Plus w prezencie!
  Bestseller
 3. Nóż Böker Plus w prezencie!
 4. Czerwcówka: etui Watchard GRATIS
 5. Czerwcówka: rotomat Beco gratis!
 6. Czerwcówka: rotomat Beco gratis!
 7. Nóż Böker Plus w prezencie!
 8. Czerwcówka: rotomat Beco gratis!
 9. Czerwcówka: etui Watchard GRATIS
 10. Czerwcówka: etui Watchard GRATIS
 11. Czerwcówka: etui Watchard GRATIS
 12. Czerwcówka: etui Watchard GRATIS
 13. Czerwcówka: rotomat Beco gratis!
 14. Nóż Böker Plus w prezencie!
 15. Nóż Böker Plus w prezencie!
 16. Czerwcówka: etui Watchard GRATIS
 17. Czerwcówka: etui Watchard GRATIS
 18. Czerwcówka: rotomat Beco gratis!
Popularność

Zegarki Vostok Europe Lunokhod 2 ze względu na swoje ekstremalne przeznaczenie posiadają wiele ciekawych i praktycznych funkcji, których próżno szukać w zwykłych czasomierzach. Między innymi są one wyposażone w specjalne podświetlenie trytem (Tritium Illumination), które nie wymaga eksponowania zegarka na promienie słoneczne. Dzięki temu w każdej sytuacji jesteśmy w stanie bez problemu kontrolować czas za pomocą tych czasomierzów. Można tu także znaleźć bardzo precyzyjny chronograf, który jest w stanie odmierzać czas z dokładnością nawet do 1/20 sekundy. Ponadto produkty te odznaczają się wysoką wodoszczelnością, dzięki której nurkowanie z zegarkiem nawet na dużych głębokościach nie stanowi najmniejszego problemu. Ciekawą opcją jest także zastosowanie przez producenta dwóch pasków – jeden jest wykonany ze skóry naturalnej, drugi natomiast z bardzo wytrzymałego, wodoodpornego i elastycznego tworzywa sztucznego, dzięki czemu można zakładać sobie ten pasek, który w danym momencie okaże się najbardziej odpowiedni dla potrzeb użytkownika.

Wyjątkowy design zegarków Vostok Europe Lunokhod 2

Koniecznie wspomnieć trzeba o tym, że seria  Vostok Europe Lunokhod 2 to nie tylko wytrzymałe materiały, czyli wspomniana skóra lub wyjątkowo wytrzymałe tworzywo sztuczne w przypadku paska, koperta ze stali szlachetnej czy też utwardzane szkiełko mineralne – ale też wyjątkowy design o charakterze sportowym. Wśród zegarków Vostok Europe Lunokhod 2 zauważyć można właściwą dla producenta tendencję łączenia dwóch z pozoru przeciwstawnych stylów, czyli tego, co nowoczesne z wieloletnią tradycją i klasyką. Oferowane tu czasomierze odznaczają się niezwykłą kolorystyką – niemal wszystkie modele posiadają kopertę, której znaczny fragment występuje w wyrazistym i nasyconym kolorze, np. żółtym, czerwonym, pomarańczowym lub jasnym szarym. W tej samej barwie utrzymane są także indeksy oraz wskazówki. Ciekawym elementem stylizacyjnym są tu także – jednocześnie bardzo praktyczne i użyteczne – datowniki, sekundniki itp., które w zależności od modelu posiadają różny stopień zaawansowania. W zależności od modelu zegarki te dostępne są z różnym rodzajem mechanizmu – kwarcowym, mechanicznym lub automatycznym, dzięki czemu każdy może wybrać takie rozwiązanie, które najbardziej odpowiada potrzebom.

Wszechstronne zegarki Vostok Europe Lunokhod 2

Zegarki marki Vostok Europe charakteryzują się nietypowymi nazwami – każda nawiązuje bowiem do konkretnego osiągnięcia technicznego marki, jednocześnie czasomierze z danej serii charakteryzują się właściwościami odpowiadającymi tymże osiągnięciom. W przypadku kolekcji zegarków Vostok Europe Lunokhod 2 producent miał na myśli pojazd, który niegdyś wylądował na Księżycu – ważne jest to, że był to pierwszy łazik na świecie, który oficjalnie został uznany za obecny na księżycu. Prezentowana tu seria jest więc przeznaczona do wszechstronnego użytkowania nawet w ekstremalnych warunkach – poczynając od nurkowania na dużych głębokościach, aż po wykorzystanie czasomierza nawet w przestrzeni kosmicznej. Oczywiście także mniej aktywni użytkownicy z pewnością docenią walory produktów z tej kolekcji – choćby wizualne.