- rodzina zegarków wyposażona w manualny stoper. Wspomniana seria wyróżnia się na tle konkurencji prostym, dającym się łatwo obsłużyć cyferblatem, solidnym wykonaniem, bezawaryjnością oraz klasyczną sportową elegancją. Piękno tarczy jest równoważone przez pasek wykonany z doskonałej jakości wyprawionej skóry. Dogodnie regulowane zapięcie sprawia, że dobrze daje się go dopasować do każdego męskiego nadgarstka.

czytaj dalej

Zegarki Szturmanskie Chronograph

(5)

Popularność
 1. -10%
  Zegarek męski Szturmanskie Kosmos Chronograph Zegarek męski Szturmanskie Kosmos Chronograph
  Darmowa dostawa 24h
  1 320,00 zł 1 188,00 zł

  Sturmanskie Kosmos Chronograph 6S21-4761393

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24h
 2. -10%
  Zegarek męski Sturmanskie Arctic Zegarek męski Sturmanskie Arctic
  Darmowa dostawado 3 dni
  1 750,00 zł 1 575,00 zł

  Sturmanskie Arctic 2432-6821352

  Darmowa dostawado 3 dni
 3. -10%
  Zegarek męski Sturmanskie Luna-25 Chronograph Zegarek męski Sturmanskie Luna-25 Chronograph
  Darmowa dostawado 3 dni
  2 020,00 zł 1 818,00 zł

  Sturmanskie Luna-25 Chronograph 6S20-4785407

  Darmowa dostawado 3 dni
 4. -10%
  Zegarek męski Sturmanskie Luna 25 Chronograph Zegarek męski Sturmanskie Luna 25 Chronograph
  Darmowa dostawado 3 dni
  2 020,00 zł 1 818,00 zł

  Sturmanskie Luna 25 Chronograph 6S20-4782410

  Darmowa dostawado 3 dni
 5. -10%
  Zegarek męski Szturmanskie Kosmos Chronograph Zegarek męski Szturmanskie Kosmos Chronograph
  Darmowa dostawado 3 dni
  1 320,00 zł 1 188,00 zł

  Sturmanskie Kosmos Chronograph 6S21-4761391

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawado 3 dni
Popularność

Nasz sklep oferuje szeroki wybór produktów tej marki. Uwagę przyciągają korzystne ceny i długi okres gwarancji, którą objęte są proponowane zegarki. Każdy egzemplarz jest oryginalnie zapakowany i dostarczany wraz z pisemną instrukcją.

>

Wyjątkowa historia zegarków Szturmanskie

Zegarki Szturmanskie mogą poszczycić się niesamowitą historią swojego powstania. Odpowiedzialna za ich produkcję marka Poljot wywodzi się z terenów i czasów Związku Radzieckiego, obecnie tradycja ich wykonywania kontynuowana jest zarówno w Rosji, jak i w innych dziewięćdziesięciu krajach świata, w których nazwa ta jest zarejestrowana. W języku rosyjskim „poljot” oznacza „lot”. Nie jest to przypadkowy wybór nazwy. Pierwszy człowiek w przestrzeni kosmicznej, Jurij Gagarin, miał w czasie swojej niezwykłej wyprawy zegarek właśnie tej produkcji na ręce. Dla uczczenia jego odwagi i niewątpliwego sukcesu zdecydowano się nadać firmie nazwę honorującą jego zasługi.

Pierwsze egzemplarze zegarków Szturmanskie

Mimo niezwykłych warunków, w jakich przyszło pracować pierwszemu, historycznemu już egzemplarzowi, zegarek spisywał się bez najmniejszych zastrzeżeń. Doskonała jakość zastosowanych materiałów, precyzja wykonania, prostota obsługi i przejrzystość spowodowały, że czasomierz okazał się być niezastąpiony w ekstremalnych sytuacjach. Marka postanowiła kontynuować obraną strategię i skupić się na produkowaniu zegarków, które będą niezawodne i godne zaufania, obojętnie w jakim miejscu się znajdą.

Niezawodna jakość zegarków Szturmanskie

Produkowane od roku 1960 rosyjskie zegarki początkowo były stricte mechaniczne. Dopiero później, wraz z rozwojem technologii i otwarciem się Rosji na zachodnią myśl konstrukcyjną, oparły się na rozwiązaniach elektronicznych. Cieszyły się znaczną popularnością nie tylko na terenie Związku Radzieckiego, ale i całego bloku wschodniego. Po upadku komunizmu doceniono je także w pozostałych krajach Europy i świata. Wpływ na to miała ich niezawodność, odporność na uszkodzenia i nieprzeciętna elegancja.

Najpopularniejsze serie zegarków Szturmanskie

Zegarki Szturmanskie Chronograph produkowane są z powodzeniem do tej pory. Firma nie zapomniała o swoich początkach i w dalszym ciągu oferuje produkty przeznaczone z myślą o osobach wybierających się w przestrzeń kosmiczną. Fakt, że pomimo wielu lat, które upłynęły od pierwszego pobytu człowieka w kosmosie, zegarki te nadal są chętnie wykorzystywane w takich misjach, jest najlepszym dowodem na ich fantastyczną  jakość i przydatność w ekstremalnie trudnych warunkach. Pomimo tego, że produkowane są w kilku seriach o zróżnicowanym przeznaczeniu, każdy egzemplarz wyróżnia się solidnością, niezawodnością i przyjemnym dla oka wyglądem. Są wygodne w codziennym noszeniu i pasują do ubrań utrzymanych w wielu różnych stylach, od sportowego po bardziej elegancki.