Klasyczne męskie zegarki wyróżniają się kilkoma uniwersalnymi zasadami które sprawiają, że niezależnie od szerokości geograficznej są chętnie noszone przez nawet najbardziej wybrednych panów. Muszą być więc duże, czytelne i jak najbardziej proste. W zależności od upodobań jak i typu konkretnego modelu mogą opierać się na skórzanym pasku lub metalowej bransolecie. Jeżeli do tych wszystkich kryteriów doda się sporo dodatkowych funkcji oraz wojskową niezawodność, otrzyma się przepis na perfekcyjny męski zegarek.

czytaj dalej

Zegarki Szturmanskie Strela

(1)

Popularność
 1. -10%
  Zegarek męski Szturmanskie Strela Automatic Zegarek męski Szturmanskie Strela Automatic
  Darmowa dostawa 24h
  1 490,00 zł 1 341,00 zł

  Sturmanskie Strela Automatic NH35-1811870

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24h
Popularność

Doskonałym potwierdzeniem faktu, że produkty przeznaczone pierwotnie z myślą o armii mogą sprawdzić się w codziennym, cywilnym użytkowaniu, są zegarki od rosyjskiego producenta, firmy Szturmanski. Początkowo oferowała ona przełomowe jak na tamte czasy produkty dostępne jedynie dla osób zatrudnionych w wojsku. Z czasem obszar działalności objął też przygotowywanie sprzętu do ekstremalnych wypraw, także tych poza ziemski horyzont. To właśnie zegarek ten marki miał ze sobą Jurij Gagarin, pierwszy człowiek na orbicie okołoziemskiej. Kiedy zarówno on, jak i jego czasomierz wrócili do domu w znakomitym stanie było jasne, że kolejne radzieckie wyprawy mające na celu podbój kosmosu będą wyposażone w te konkretne zegarki. Faktycznie, przez cały czas kosmicznego wyścigu spisywały się na medal, co dało ich producentowi ogromny rozgłos. Kiedy pojawiły się możliwości wypuszczenia ich na rynki inne niż ten rosyjski, rozpoczęto produkcję także dla celów przemysłowych. Znakomitej jakości zegarki stały się więc dostępne dla każdego, dodatkowo w wielu różnych liniach.

Dla kogo jest zegarek Szturmanskie Strela?

Zegarki Szturmańskie Strela to kolejna ambitna propozycja przeznaczona dla mężczyzn, którzy najlepiej czują się w klasycznym, eleganckim wydaniu. Wszystkie zegarki z tej linii charakteryzuje niezwykła wprost prostota. Monochromatyczne kolory i brak zbędnych ozdobników sprawiają, że jest to jedna z najbardziej uniwersalnych i ponadczasowych propozycji. Mechanizm z ręcznym naciągiem jest odpowiedzialny za bezawaryjność i nieskomplikowany sposób działania. Koperta ze stali szlachetnej jest na tyle gruba i wytrzymała, że niestraszne są jej nawet największe wstrząsy czy najmniej sprzyjające zegarkom zapiaszczone środowisko. Ważną cechą modelu jest fakt, że jest on wodoodporny do głębokości 30 metrów. Umieszczenie na cyferblacie elementów fluorescencyjnych  okazało się wyśmienitym sposobem na to, aby można było sprawdzić godzinę także po zapadnięciu zmroku lub w czasie niesprzyjającej aury. Srebrzysta koperta znakomicie przełamuje stonowaną czerń zarówno tarczy, jak i wygodnego skórzanego paska, który umożliwia komfortowe założenie całości na rękę. Zegarek jest więc klasyczną, niezwykle solidną propozycją dla mężczyzn, którzy nie przepadają ze eksperymentami w swoim wizerunku i ponad wszystko inne cenią sobie niezawodność i wysoką funkcjonalność.

Zegarki Szturmanskie Strela - wyjątkowa jakość

Osoby, które zdecydują się na zakup proponowanych zegarków, mogą liczyć na dwuletnią gwarancję od producenta. Towar zostanie dostarczony w oryginalnym opakowaniu i z instrukcją obsługi.