Marka Atlantic jest obecna na rynku już od 1888 roku. Niemal od samego początku największą popularnością wśród produktów tej szwajcarskiej firmy cieszą się eleganckie zegarki z kolekcji Worldmaster. Seria była wielokrotnie wznawiana, dlatego teraz możemy w niej znaleźć zegarki, które są połączeniem nowoczesnych technologii i klasycznego stylu, z którego słynie marka Atlantic.

czytaj dalej

Zegarki Atlantic Worldmaster

(8)

Popularność
 1. Mechanizm ETA VALJOUX
  Bestseller-10%
 2. Zegarek męski Atlantic Worldmaster Automatic Zegarek męski Atlantic Worldmaster Automatic
  Darmowa dostawa 24h
  2 858,00 zł

  Atlantic Worldmaster Automatic 51752.41.65S

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24h
 3. Mechanizm ETA VALJOUX
Popularność

Co jest bestsellerem marki Atlantic? Bez wątpienia jest to seria Worldmaster! Każdy, kto zna tę markę, wie jak dobre są produkty z tej kolekcji. Jest to znak rozpoznawczy marki, dlatego modele z serii Worldmaster to najwyższa jakość wykonania oraz dopracowane w każdym calu wzornictwo. Jest to seria dla osób ceniących elegancję oraz prestiż. Sprawdź już teraz, czy Atlantic Worldmaster nie jest idealny dla ciebie!

Legendarne męskie zegarki Atlantic Worldmaster 1888

Zegarki Atlantic Worldmaster są dostępne w naszym sklepie w kilkunastu wersjach. Jedna z najbardziej charakterystycznych to Worldmaster 1888, czyli zegarki produkowane z okazji 125-lecia istnienia firmy Atlantic. Wzornictwo tych zegarków nawiązuje do najlepszych tradycji marki – są to klasyczne zegarki wskazówkowe, wykonane z najlepszych materiałów, takich jak stal szlachetna i skóra naturalna. Zegarki Atlantic Worldmaster z jubileuszowej serii nie posiadają mechanizmów kwarcowych, ale tradycyjne mechanizmy z ręcznym lub mechanicznym naciągiem. Nakręcane zegarki to hołd dla tradycji, a jednocześnie prawdziwa gratka dla kolekcjonerów. Ciekawostką jest fakt, że firma Atlantic wyprodukowała 1888 sztuk każdego modelu, nawiązując w ten sposób do daty swojego powstania.

Mechanizmy szwajcarskich zegarków Atlantic Worldmaster

Inna warta uwagi seria w ramach kolekcji Worldmaster to zegarki Atlantic Worldmaster Automatic i Mechanical. Wyróżnia je wyjątkowy w dzisiejszych czasach mechanizm z naciągiem ręcznym, bądź automatycznym, które pozwalają całkowicie wyeliminować konieczność używania baterii. Zegarki zwracają również uwagę niepowtarzalną fakturą tarczy oraz detalami – sekundnikiem z czerwonym grotem i datownikiem umieszczonym na tarczy.

Zegarek Atlantic Worldmaster Lusso Mechanic – klasyka w najlepszym wydaniu

Do ciekawszych kolekcji należą zegarki Atlantic Worldmaster Lusso Mechanic – zegarki te również należą do specjalnych edycji od marki Atlantic, jednak nawet wśród nich wyróżniają się znacznie swoim wyglądem. Są to bowiem zegarki wyposażone w okienko open heart, które pozwala na oglądanie pracy ukrytego wewnątrz mechanizmu automatycznego. Są też one, jak większość modeli Atlantic, wykonane w bardzo skromnym i estetycznym stylu.