Atlantic dał nam się poznać jako szwajcarska marka produkująca zegarki najwyższej klasy, które jednocześnie pasują do dosłownie każdej stylizacji. Nie jest inaczej w serii Atlantic Beachboy - odnowionej kolekcji z lat 70. Chcesz mieć zegarek z duszą? Wybierz Atlantic Beachboy!

czytaj dalej

Zegarki Atlantic Beachboy

(1)

Popularność
 1. -32%
  Zegarek męski Atlantic Beachboy Automatic Zegarek męski Atlantic Beachboy Automatic
  Darmowa dostawa 24h
  3 345,00 zł 2 290,00 zł

  Atlantic Beachboy Automatic 58765.41.59

  Darmowa dostawa 24h
Popularność

Lubisz limitowane zegarki, które ma jedynie mała garstka ludzi na całym świecie? Lubisz zegarki retro najwyższej jakości? Sięgnij zatem po jeden z modeli Atlantic Beachboy, który jest nowością tej marki!

Co wyróżnia Atlantic Beachboy?

Limitowany zegarek Atlantic Beachboy to prawdziwa gratka dla każdego fana marki Atlantic. Ten retro zegarek jako jeden z niewielu posiada swoje stare logo z literą „a” nad logotypem. Wytrzymałą kopertę oraz klasyczną bransoletę zaprojektowano z wysokiej jakości stali szlachetnej. Całość gwarantuje nam niezmienną, doskonałą jakość zegarka. W odnowionej serii znajdziemy pięć zegarków w kolorze srebra i złota.

Funkcje w zegarku Atlantic Beachboy

Zegarek Atlantic Beachboy to nie tylko doskonale wykończony model. Jest to urządzenie o szerokiej funkcjonalności. Na gustownej tarczy w stonowanych kolorach znajdziemy kontrastujące wskazówki i indeksy, które ułatwiają nam odczyt godziny oraz przydatny datownik dni miesiąca umieszczony koło godziny trzeciej. Dodatkowym atutem tej serii jest wykorzystanie mechanizmu automatycznego ETA 2824, osadzonego na 25 kamieniach łożyskujących. Całość gwarantuje nam na wysoką precyzję wskazań. Nie zwlekaj i wybierz limitowany zegarek Atlantic Beachboy!