Zegarki Atlantic Mariner GMT to seria, która zadowoli nawet najbardziej wymagających. Manufaktura opracowała model, doskonale sprawdzający się podczas podróży służbowych i codziennej rutyny - wielkomiejski design wzbogacony o elementy vintage, wyposażenie we wskazówkę GMT i przemyślana budowa z najlepszych gatunkowo materiałów, to tylko część tego, co oferuje kolekcja Atlantic.

czytaj dalej

Zegarki Atlantic Mariner Gmt

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Prowadzimy staranną selekcję oferowanych produktów i kolekcji. Atlantic Mariner GMT to zegarki, które zachwycają pod każdym względem - oferują użytkownikowi lata pracy dzięki wyposażeniu w precyzyjne mechanizmy i budowy jakości Swiss Made.

Atlantic Mariner GMT - kontroluj swój czas z funkcją GMT

Zegarki Atlantic to wizytówka szwajcarskiej produkcji - manufaktura niezmiennie od ponad wieku pracuje nad ulepszeniem swoich urządzeń, poszerzając swoje kolekcje o zróżnicowane pod względem funkcjonalności zegarki. Seria Atlantic Mariner GMT posiada unikatową wskazówkę GMT, pozwalającą na określenie czasu w dowolnym miejscu na Ziemi. Greenwich Mean Time pokazuje czas w Greenwich w Londynie, gdzie przebiega południk zerowy - na jego podstawie użytkownik obliczy aktualny czas w innej strefie czasowej, jednocześnie kontrolując ten standardowy. Jest to świetna alternatywa dla tych, którzy dużo podróżują, występuje u nich jet lag lub po prostu zawsze są na czas!

Zegarki Atlantic Mariner GMT - wysoka jakość i doskonałe wykończenie

Kolekcja zegarków Atlantic Mariner GMT oferuje o wiele więcej - modele łączą sportowy charakter z ponadczasowym, klasycznym designem. Analogowe tarcze wyposażono w duże czytelne indeksy i wskazówki, wzbogacone o powłokę luminescencyjną. Ciekawym akcentem jest także lupa na szkle szafirowym, pomagająca odczytać datę. Element ten jest charakterystyczny dla zegarków w stylu vintage oraz diverów - co ważne seria Atlantic Mariner GMT posiada kilka cech charakterystycznych dla zegarków nurkowych, m.in. obrotowy bezel oraz wodoszczelność klasy 20 ATM.

Sklep z zegarkami Atlantic Mariner GMT w Warszawie

Atlantic Mariner GMT to wyjątkowa seria marki Atlantic stworzona z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach zegarków. W naszym sklepie Zegarownia.pl znajdziesz kolekcje zegarków Atlantic Mariner GMT. Zanurz się w świecie idealnych zegarków na lata!