Jedną z najchętniej wybieranych kolekcji wśród zegarków Atlantic są modele z serii Atlantic Seacrest. Cechują się one niezwykle dopracowanym designem oraz wysoką precyzją chodu. Inżynierowie Atlantic, podczas ich tworzenia, skupiali się przede wszystkim na osiągnięciu perfekcyjnego balansu między wysoką jakością pracy a niepowtarzalnym wyglądem.

czytaj dalej

Zegarki Atlantic Seacrest

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Seacrest jest serią skierowaną dla osób, które cenią sobie połączenie elegancji i niezawodności. Jest to jedna z najbardziej prestiżowych serii zegarków Atlantic zapewniająca właścicielowi najwyższy poziom wykonania połączony z pięknym eleganckim designem.

Niezwykły wygląd zegarków Atlantic Seacrest

Atlantic Seacrest to seria klasycznych zegarków wykonanych przy użyciu wysokiej klasy materiałów. Jej cechą charakterystyczną są nieco większych rozmiarów koperty, wykonane ze stali szlachetnej w kolorze srebrnym lub złotym. Dzięki większym kopertom zegarki zyskują dużo lepszą czytelność, co przekłada się na komfort korzystania. Czytelne tarcze i kontrastujące z nimi, wyraźne indeksy gwarantują doskonałą przejrzystość, a szafirowe szkiełko jeszcze ją poprawia. Modele posiadają także paski skórzane lub stalowe bransolety – oba rozwiązania są niezwykle eleganckie, co zapewnia doskonałą kompozycję zarówno ze stylową tarczą, jak i całą formalną stylizacją.

Mechanizm zegarka Atlantic Seacrest – jakość i niezawodność

Przy tworzeniu serii firma Atlantic zastosowała najwyższej jakości, sprawdzone szwajcarskie mechanizmy. Dlatego możemy tu znaleźć zegarki kwarcowe, z ręcznym naciągiem i automaty. Wszystkie rozwiązania są niezwykle efektywne - pierwsze umożliwia napędzanie zegarka energią elektryczną, zmagazynowaną w baterii, przez co nie trzeba martwić się regularny nakręcaniem zegarka. Drugie, wymagające nakręcania, dedykowane jest osobom przywiązanym do klasyki i poszukujących vintage'owego stylu także w przypadku mechanizmu. Mechanizm automatyczny z kolei jest połączeniem obu poprzednich – posiada co prawda sprężynę, wymagającą dokręcania, ale dokonywane jest to poprzez regularne noszenie zegarka – wahnik umieszczony wewnątrz samoczynnie dokręca sprężynę przy każdym ruchu, zaś jakakolwiek ingerencja w pracę zegarka nie jest wymagana. Każdy system posiada wyraźne zalety i z pewnością znajdzie wiernych użytkowników.